• ilk entrımı yazmak bu başlığa nasip oldu. bence türküye nin oy vermeyen büyük bir kesimin de umudu oldu. umarım önümüzdeki 5 seneyi iyi değerlendirir.ayrımcılık yapmadan , toplumun her kesimine eşit yaklaşıp güzel projeler üretebilirse ve adı yolsuzluklara karışmazsa önümüzdeki bir sonraki 10 yıla damga vurabilir. ülkenin ihtiyacı olan uzlaşmacı kimliği görüyorum ben kendisinde
  • adam bir kere tam bir winner geldi yendi.

4 5 gündür konuşmaları ile herkesin gönlünü kazandı.

adamın her yerinden kalite akıyor. aslında bir parça da eskilerden muharrem ince'nin yaptığı doğruları yapıyor onun yaptığı yanlışları da yapmıyor...

halk ile bütünleşiyor ama asla laf yarışına girmiyor.

her zaman şahane bir cevap veriyor.

gerçekten 16 milyon için çalışıtığı belli.

ve son söz iyi ki gittin istanbul büyükşehir başkanı diye o imzayı attın...

iyi ki attın..

sevgili istanbul büyükşehir belediye başkanı.
  • iyiden umutsuz kalmışken, kül olmuş ormana dönmüşken bir filiz gibi çıktın karşımıza. bu orman yeşerecek yeniden . hayata bakış açımızı değiştirdin . annen , baban nasıl bir dua etti öperim onların ellerinden.
  • izmir kıbrıs şehitlerinde,
    muzaffer izgü sokakta,
    mavi örtülü bir meyhane masasında,
    umutla,
    güzel günlerin geleceğini hayal ettiren,
    yıllar sonra insanı yeniden olabileceğine inandıran,
    güzel adam.
    hadi gel artık.
    hoşgel.
  • kaynak ne kadar güvenilir bilinmez ama, hakkında soruşturma başlatılmış diye bir iddia var.
  • kanaatimce istanbul büyükşehir belediye başkanlığı’na en çok yakışan adam. samimi ve güzel bir insan olduğunu düşünüyorum.
  • yiğidim! işaret aldığın an atandan !
    yürüyeceksin ! millet yürüyecek ardından !
    ilerde birgün cumhurbaşkanı olacaktır..şimdiden rezerve olayım.
  • öyle bir koymuştur ki, papua yeni gine'den bile duyulmuştur. kazanamayanlara büyük travma yaşatmış, tımarhanelik edecek seviyeye getirmiştir. yakışır başkanımıza. seviyoruz seni koca yürekli adam.

tanım: istanbul büyükşehir belediye başkanı
  • erdoğan'ı sandığa gömmüş kişidir.
    %95 yazılı ve görsel medyayı propaganda silahı olarak kullan,devlet kurumları parti teşkilatın gibi davransın ama buna rağmen bir adam 4 ayda gelsin koca istanbul'da eline versin.
    erdoğan bundan sonra bu adama sandıkta rakip olamaz çünkü yaptığı bir pr var ve bu pr'ı bozulursa gerçek erdoğan'ı en azılı ak partili bile görmüş olur erdoğan'ın bu son seçimiydi ve kaybetti.
hesabın var mı? giriş yap