• yakın takipçisiyim taraftarayım ona bi uyarım var !

siyaset de elde edilen başarılar güç zehirlenmesine sebep olabilir bu yükü ancak derin ahlak görgü ve alçak gönül sahibi ender insanlar taşıyabilir.

bugün izlediğim videosunda vatandaşlar tüm içtenliklerinle ekrem başkana sevgi gösterisinde bulunuyorlardı fakat dikkatimi çeken ekrem başkan elini sıktığı, fotoğraf çektirdiği insanların yüzüne bakmadan üstten bi tavırla seri halde geçiş yapıyordu.

uyarım şu ; yapma !
    gözlerine bak, iyi günler dile ve en az onlar kadar samimi ol.

yanlş anladım farzedelim ama bundan sonra yapma ekrem başkan. bunun ulaşacağı yeri tahvil edebiliyorum çünkü.

seni seven küçük ayrıntılara dikkat eden bir dost.
  • yerel secimlerde gurbetcilerde oy kullansin diyen mizikci pelikanlara karsi zafer kazanmis ibb baskani.
  • ekrem başkanın iki konuyla acil ilgilenmesi lazım.

1. millet ittifakının elindeki ıslak tutanak sonuçlarıyla ysk'nın açıkladığı sonuçlar birbirini tutuyor mu? elinizdeki ıslak tutanak toplamının verdiği sonucu merak ediyoruz.

2. istanbul kuzey ormanları göktürk bölgesinde devlet ormanı kesilerek alan temizliği yapıldığı haberleri var. bu alan kim tarafından hangi hakla kesiliyor? bölgeye gidip fidan dikme etkinliği planlayalım. ilk icraatimiz fidan dikmek olsun.
  • ulan ekrem baba
    9 yıllık uykusuzluğuma
    19 yıllık açlığıma
    49 yıllık nazlı kıçıma
    iyi geldiğin için
    sana teşekkür ederim.

bundan sonra meseleler daha yavaş ama net değişir.

dolar hala artma eğiliminde.

tasarrufla kurtaramayacaksın işin çok zor.

insanla zıplayacaksın zıplayacaksan.

bu götleri duymamamak için nihayet bir lobi oluştu.

bu işi muharrem başlattı sen patlattın.

tayyip bittiği için mutlu olmayı da bu şekilde tattık.

zarf yırtıldı.

votka bitiyor.

ben bu acayip kaderi köşemden sürdüreceğim.

bunun birazı senin sayende.

allah avludadır.

bana hıyarlardan bahsetme abi.

bitirilmiş türkiye'yi civataya geri geçirmekten konuş.
  • aldığı oyun ne kadar büyük olduğunu anlamak için ak partinin önceki genel ve yerel seçimlerde aldığı sonuçlara bakmak gerekiyor;

ak partinin seçimlerde aldığı sonuçlar;
    2015 türkiye geneli %40, istanbul %41
    2007 türkiye geneli %46, istanbul %45
    2011 türkiye geneli %49, istanbul %49

2004 türkiye geneli %40, istanbul %41
    2014 türkiye geneli %45, istanbul %47
  • adam...
  • seçim gününe dair harika bir video editlemiş ekibi, bayıldım şahsen. gözlerim de bir kısımda dolmadı değil. buradan izleyebilirsiniz.

tanım: tutkusuyla, coşkusuyla, arzusuyla, söyledikleriyle ve hissettirdikleriyle tüm istanbul, hatta tüm türkiye'nin kalbini fethetmiştir; aynı zamanda yeni görevinde bolca başarılar dilediğim istanbul büyükşehir belediye başkanıdır.
  • ekrem abi ilk icraatimiz fidan dikmek olsun.

yeri belirle, duyur, buluşalım bir milyon fidan dikerek mazbatayı, sandığın gücünü, milletin iradesini kutlayalım. yıkmaya değil yapmaya geldik mesajımızı cümle aleme haykıralım.
  • çok sevdiğimiz bir abimizdir fakat listede yükselme olayı öyle olmuyor senu favlamalarına göre olüyor yukarda yazan arkadaşım o yüzden kendine en az 20 30 fav buddy buluyosun ve daha hızlı yükseliyorsun.

mesaj beklerim
  • bugün seçim sonrası ilk röportajını cnn international’a vermiş belediye başkanımız. yarın yayınlanacakmış.
hesabın var mı? giriş yap