şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • uyarı: alıcı kısmına cumhuriyet halk partisi yazın (ekrem imamoğlu yazmayın lütfen) , açıklama kısmına ise tc no, ad-soyad yazmayı ve 'bağış' olduğunu yazarak bağıs seçeneği üzerinden göndermeyi unutmayın.havale ücreti veya eft ücreti ödemeyin boşuna. aksi durumda gönderilen tutar hazineye aktarılıyormuş. kaynak .en üste kocaman yazmaları gereken notu en alta küçücük yazmışlar ben dikkat etmedim buna ve sözcü haberi doğruysa gönderdiğim tutar hazineye aktarılacakmış maalesef. yeniden göndereceğim.

  bağışın üst sınırı 55 tl diye entryler girilmiş.öyle bir şey yok arkadaşlar. bağışın üst sınırı 54.566 tl. 55 tl üzeri de isterseniz rahatça bağış yapabilirsiniz.

  **************************************
  23 haziran 2019 tarihinde yenilenecek olan seçimlerde belediye başkan adaylarının kampanya finansmanı, adayı oldukları partilerce karşılanamayacak, hazine bu seçimler için partilere kaynak aktarmayacak yani. akp adayı binali yıldırım yine her türlü devlet imkanını kullanacakken, ekrem imamoğlu sadece bağışlarla kampanyasını sürdürecek. ekrem imamoğlu çok zengin, şu kadarlık saat kullanıyor, kendi kampanyasını kendi finanse etsin diyen arkadaş varsa; ekrem imamoğlu'nun da benim de bu kampanyaya yapabileceğimiz maksimum katkı 54.566 tl. kişisel servetini bu kampanyada kullanamaz. hem niye kullansın bu adama feda olmasın mı

  o halde;

  (bkz: pamuk eller cebe)

  https://eksiup.com/p/oe51879mxjzb

  chp gençlik kolları başkanı emre yılmaz'ın twitini de şuraya bırakalım

  https://twitter.com/…z33/status/1126410637943480321

  chp resmi hesabının twiti

  https://twitter.com/…chp/status/1126414539162046464

  hesap numaraları
  https://twitter.com/…us/1126414539162046464/photo/1
 • bin tl ile katılmayı planladığım kampanya. ekrem imamoğlunu hiç bir zaman beğenmedim, hayranı değilim. ama bu sefer içim rahat bir şekilde oy vereceğim. artık bu belediye mücadelesi değil, hak hukuk mücadelesine dönüşmüş durumda.

  bağışı yaptığımda ssyi ekleyeceğim. takip edin.
 • "ekrem imamoğlunu hiç bir zaman beğenmedim"

  tanrı aşkına, neyi beğenmedin? hangi özelliğine kızdın? yahu adamın adaylığı duyurulduğunda tanınırlığı %20 miydi neydi. sen neyi duydun da "hiçbir zaman" beğenmedin?

  yirmi yıldır böyle bir siyasetçi yoktu piyasada, bir dur.

  mantıklı kampanyadır.
 • 20 tl ile katıldığım kampanyadır. istanbullu değilim oyumu veremiyorum bari böyle destek olayım

  edit: bende ad soyad tc ve bağış seçmeden yolladım, başkana gitmeyecekse para bir daha yollayayım bir yeşillendirecek varmıdır.

  edit2: isim tc yazmama konusunda şöyle bir geri dönüş aldım

  ''başkana gitmiyor ama hazineye de gitmiyor, ıban ile hesap sahibi ismi tutmadığı için 2-3 iş gününde sana geri ödenecek.''

  tekrar yolladım ad soyad ve tc ile.

  edit3: banka ile görüşenler olmuş para hesaba geçiyor isim soyisim dekontta yazıyor zaten demişler.
 • 1,5 paket sigara/ 2 bira parasına milyonların çalınmasına engel olunabilecek kampanya.
 • yabancılar da verebiliyorsa yani bağış yapabiliyorsa katılacağım bir kampanyadır.
 • 3 - 5 demeden destek olunması gereken kampanyadır. gün bugündür. 20 tl'nin artık hiçbir değeri yok. fakat binlerce kişinin 20 tl'si çok şeyi değiştirebilir.

  edit: buyrun bu da benden

  https://eksiup.com/p/pa5424s6xygz
 • ankaradan ben, artvin’den bizim aile, adana’dan arkadaşlar, herkes elinden geldiğince istanbul belediye başkan adayı için yardımda bulunuyor...

  bu demektir ki ekrem imamoğlu sadece 16 milyon istanbullunun değil, tüm türkiye’nin adayıdır... keşke imkan olsa da, parti adına galan da girmese, ben direkt istanbul ittifakının adayıyım ve bağımsız olarak bu şehri sizler adına yönetmeye adayım dese.

  https://eksiup.com/p/sj5212mak6u5
 • (bkz: geleceğe yatırım) sözünün tam karşılığıdır.

  edit: bağış yapılmıştır. 20,23 tl. hedef ekrem başkan ile 2023 :)
  https://eksiup.com/p/sj5376tr7qkz
 • az önce destekleyip geldiğim kampanya. yalnız bekletme yapmayalım. gönderelim geçelim.

  edit: terslik işte okumadan tc kimlik numarasız bağış yaptım. düzeltme yöntemi varsa bir haber edin.