şükela:  tümü | bugün
 • sabah(!) ve takvim(!) tarafindan iki gundur yazilan iddialar. sozde bir isadaminin savciliga suc duyurusu vermesiyle ortaya cikan olaylar silsilesi.

  https://m.takvim.com.tr/…onayli-rusvet-skandali/amp

  https://www.sabah.com.tr/…er-onayli-rusvet-skandali

  edit: link eklendi
 • ama akp de yapmıştı.
 • konu sadece "iddiadır". ayrıca bu iddiayı da ortaya atan sıçmık havuz medyasıdır.

  ekrem imamoğlu'nu itibarsızlaştırma ve çamur at izi kalsın çabasıdır.

  2 gün sonra ekrem başka tv karşısına çıkıp belgelerle konuyu kanıtladığında göt olursunuz, entryi silmeye başlarsınız.

  havuz medyası gerçek soygun haberi yapmak istiyorsa; asıl tapeleri çıkmış, "sıfırlayayım mı bıbıcım" diye kanıtlanmış hortumlamaları gündeme taşısındır.
 • kaynak yılan deseler inanırım bunlara inanmam.
 • adamlar yıllardır doğru tek kelime yazmıyorlar. türk lirasının tuvalet kağıdına dönmesini bile başarı olarak gösterecek raddeye geldiler. o yüzden bundan sonra her şeyi doğru yazsalar bile kimseyi inandıramazlar.

  bir de akp’liler, chp kötü bir şey yaptığı için sözlükte konuşulmuyor diye sözlüktekileri iki yüzlü olmakla suçluyorlar. yahu kardeşim, sözlüktekiler chp’li diye değil, kaynakların sabah, takvim, a haber vb. kaynaklar olmasından dolayı sallamıyorlar bu tarz haberleri.

  zaten hırsızlığa, rüşvete bu kadar karşı adamlar olsaydınız akp’li olur muydunuz?

  (bkz: yalancı çoban)
 • bu ülkede bu gazeteleri ciddiye alacak bir kitle mevcut. o kitle de zaten her dem birilerinin kıçının kılı olduğundan fazla şeyetmemek lazım.

  23 haziran 2019 seçimlerinde ekrem başkan bunlara öyle bir bıçağı tersten sapladı ki 1,5 yıl oldu acısı bunları halen ciyaklatıyor.
 • mansur yavaş'a ne demişlerdi? yolsuzluk, rüşvet hatta porno morno şeyleri vardı sonra mansur yavaş'ı dava eden o adam neci çıkmıştı? hahaha ulan ya
 • o değil de dün akşam beylikdüzü yaşam vadisinde muhteşem bir klasik müzik dinletisi vardı.herkesin sosyal mesafeye uyduğu,görevlilerin düşünceli ve kibar olduğu,sanki ülkenin bütün aydın insanları bir araya toplanmış, birbirlerinin haklarına saygı duyan insanlar o eşsiz anları birlikte paylaşıyorlardı ve beylikdüzü o an tüm olumsuzluklardan uzak başka bir dünyadaydı sanki ...
 • seçimden önce her gün onlarca müfettişin girdiği beylikdüzü belediye'sinde bulunamayanın başka türlü bulunmaya çalışılmasıdır. en küçük belediyelerde bile rüşvet işinin döndüğü ve sağ-sol fark etmediğini hepimiz biliyoruz. doğru olsa da çok şaşırtıcı olmayacak durumdur.
 • önceki ibb yönetiminin satışa çıkarıp da satamadığı arsaları imamoğlu ihaleye çıkardı. ibb meclis ihale öncesi bu arsaları park haline getirdi. imamoğlu buna rağmen satışı devam ettirince yandaş medya imamoğlu ibb yi o kadar kötü yönetiyor ki ibb artık parasızlıktan parkları bile satacak duruma geldi diye haber yapmaya başladılar. o yüzden böyle bir haber yapıyorlarsa ya çarpıtma vardır ya da böyle bir durum yoktur.
  ( ayrıca böyle bir durum olsaydı seçim öncesi gündeme gelirdi.)