şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'nin en büyük üç vilayetini yöneten üç chp'li belediye başkanı.

  istanbul'da yaşayan ve oyunu imamoğlu'na vermiş biri olarak koltuğa oturduktan sonra bir tek mansur yavaş çalışıyor sanki. adamın icraatları ta buralardan duyuluyor. geçmiş dönem pisliklerin de sanırsam üzerine gidiyor. imamoğlu'ndan henüz elle tutulur, ner bir şey görmedik. tunç reis izmir'de ne yapıyor veya bir şeyler yapıyor mu bilmiyorum. izmirliler yazarsa öğrenmiş oluruz.

  türkiye'nin çağdaş uygarlıklar seviyesine, avrupa'daki kültür, sanat ve insan hakkı-hukuku seviyesine yükselmesi için derhal bu rantçı, sultancı, biatçı düzenden çıkması gerekiyor. peki kendi kendine mi düzelecek bu ülke? bu üç belediye başkanına o kadar çok iş düşüyor ki. hatta siz buna adana'yı, antalya'yı da ekleyin. chp'li ve bu yağmacı düzenden rahatsız olan herkes bu insanları destekledi. bir umut, ışık olsunlar diye. bu insanların omuzlarındaki yük ve sorumluluk sadece belediye başkanlığı değil ama çok iyi icraatlar, hizmetler yaparlarsa, halkın sevgisini, taktirini kazanırlar ve halk bir sonraki seçimlerde "bu adamlar işi biliyorlar" diyerek eski alışkanlıkların vazgeçer, korkularından, kaygılarından kurtulur. bu sebeple bu üç güzide insana zaman zaman seçmenler olarak "neler yapıyorsunuz agalar?" demeliyiz, diyebilmeliyiz.
 • imamoğlu seçimden önce halk ekmek'in parasıyla başakşehire futbolcu transfer etmişler dedi, aynı müdürle devam edip liyakat filan diyerek kendisine oy verenlerin aklıyla alay ediyor.

  mansur yavaş işine bakıyor.
 • zeydan başkanı da eklersek mahşerin dört atlısını oluşturuyorlar
 • aralarda & işareti yerine > işareti olmalıymış.
 • imamoğlu belediye başkanliğından çok cumhurbaşkanlığı seçimine hazirlaniyormuş gibi görünüyor. böyle devam ederse büyük hata, insanlar onu belediye de yaptığı icraatlar ile seçtiler. beş yil oy peşinde koşarsa gene hüsrana uğrar.
 • mansur yavaş. adam 4 aydır çizgisinden hiç sapmadı, usulsüzlükleri ortaya çıkardı, başarılı atamalar yaptı, bütçe fazlası verilmesini sağladı. kimseye yaranmaya çalışmadı, seçildi ve işini yapıyor.
 • mansur başkan'ın çabasını, tunç başkan'ın yaptıklarını beğeniyorum. ama ekrem başkan'dan henüz bir hareket göremedik.
  en azından suriyeliler konusunda ekrem başkan'dan bir adım bekliyoruz.
 • mallık maratonu yapılsa milletimizin açık ara önde bitirir. ulan, belediye meclisi tatilde! hala, sabah akşam car car icraat icraat diyorsunuz burada. adam 23 haziranda seçildi, mazbatayı aldı, tatilini yaptı (iflahı sikildi bu adamın iflahı), temmuz'da törenler, tebrikler yapıldı, ağustosta ise bb meclisi tatilde. ne yapsın adam tek başına meclis olmadan? onu kaldırsın, bunu indirsin, şunu ucuzlatsın. meclisten geçmeden söylediğiniz bir çok şeyin yapılması mümkün değil! mal mısınız nesiniz arkadaş. bilgiden bu kadar uzak olup bu kadar çok fikre sahip olma öz güvenini nereden buluyorsunuz?

  t: imamoğlunun haksızca eleştirildiği bir diğer boş içerik.