şükela:  tümü | bugün
  • adamlar zaten üniversitede aynı evde yaşamışlar, o yüzden dışlanma ihtimali olsa da hayvan gibi eğlenceli bir ev olacaktır. *
    ekrem başkanla siyaset konuşmak, istanbul’un daha yaşanılabilir ve sürdürülebilir bir şehir olması adına projeler üretmek; fatih portakal’la akşam haberlerinin hashtagi hakkında tartışmak ve rakı içmek isterdim. *
  • kesin yancı olarak kalacağız
    bir de evde hep siyaset konuşulacak
  • sayın imamoğlu ile çok güzel bir ev arkadaşlığı olur da fatih bey hakkında aynı şeyleri düşünemeyeceğim, kusura bakmasın.
    kendisinin haberciliğini hayranlıkla takip ettiğimi belirttikten sonra, "hacı aynı eve çıkmak başka" diyerekten bazı ön görülerimi sunmak isterim.
    fatih portakal, kendi modu yerindeyse çok güzel bir sohbet havası yaratacak birine benziyor; ama dediğim gibi: modu yerindeyse.
    bunun dışında ani çıkışlarla "bulaşıkları fena hal... terbiyesizlik yapma. terbiyesiz herif. biz burada evde temiz yaşamaya çalışıyoruz. neden 12 dakika gecikti bulaşıkların yıkanması?" diye kilitleyebilecek bir yapısı var gibi geliyor bana.

bunlar pek tabii afaki boş geyikler olmakla birlikte, benim açımdan bir "mı acaba?" ihtimalini de barındırmaktadır.