şükela:  tümü | bugün
  • sn ekrem imamoğlu’na seçimi 2.kez kazanması akabinde sözlük yazarlarının tebrik notu iletmesi durumu.

sn başkanım öncelikle hayırlı olsun.

her şeyin çok güzel olacağına dair umutlarımızı yeşerttin ve bizi gelecek adına ümitli olmaya inandırdın. başarın daim olsun. onlarca güce karşın dürüst olmanın sonunda kazandırdığını bize gösterdin.

sen ne güzel bir adamsın. bunca zaman nerelerdeydin be abi?
  • darısı cumhurbaşkanlığına.
  • belki okur diye yazayım

öncelikle tebrik ediyorum.
    hakkın olanı almak için harcadığın emeğe,gayrete hayranım.
    şimdi vakit kaybetmeden seçmene kulak ver.yapılan her yolsuzluğun hesabını sor,liyakatli insanlarla çalış,adil ol...

yeni bir umut oldun.umudumuzu boşa çıkarma
  • her şeyin çok güzel olacağına inandırdığınız için teşekkür ederim. bir umut ışığı yaktınız ülkeme dair umudum artı.
  • bu ülkenin bütün vatandaşının seni sevmesi, belediye başkanı olduğun için değil.

güzel uslübun, güler yüzün ve diğer siyasilere karşın ayrıştırmadan ve ötekileştirmeden küçük büyük herkesi kucaklaman ve sevgi göstermenden dolayı seni sevdi.

bir diğer sebebi ise “kul hakkı yemem, hakkımı da yedirmem” dedin ve bu millet seni extradan sevdi.

allah sana istemeden de olsa kul hakkı yemeyi nasip etmesin inşallah.

umudumuz olduğun ve yüzümüzü güldürdüğün için teşekkür ediyor, kazandığın için tebrik ediyorum.
  • yeşil istanbul projesi, yapabileceğin en güzel iş olacaktır başkan. tebrikler.
  • yavas cigerlerini söktün baskan.
  • her şeyden öte demokrasiye kaybolan inancımızı yeniden sağladığınız için çok teşekkür ve tebrik ederim. iyi ki varsın ekrem başkan.
  • en zor savaşla cahille olan savaştır sevgili başkanım, biz bunu en minik yaşta sınıf arkadaşlarımızla, hocalarımızla, ilerisinde iş arkadaşlarımızla komşularımızla altında çalıştığımız insanlarla öğrendik. eve koşarak girip ‘’birileri’’ yüzünden korkunç geçen günüme ağlayarak uyuduğum günler bilirim. ben bir kişi ile yıkılırken sen istanbulun yarısına karşı dimdik durdun. bu zafer hepimizindir... ama en çok çalıştın en çok senindir. şimdi sen konuşurken gözlerine bakıyorum. yüzyılın yorgunluğunu yansıtıyor ışıltının ardından. bundan sonra senin yorgunluğunun tek sebebi daha güzel bir istanbul daha güzel bir türkiye olması temennisiyle. başardık başkanım..
    nonelikeyou
  • allah utandırmasın başkanım. umuyorum ki cumhurreisliğini de yapacaksınız siz. biz halk olarak sizi o koltukta görmek istiyoruz!