şükela:  tümü | bugün
  • çünkü ben katıksız orospu çocuğu bir aktrollun tekiyim şeklinde devam etmesi gereken bir algı başlığı daha.
  • başarısız anket denemesi. burdan fikir alıp a haber’de propaganda mı yapacaksınız la
  • para kaynağım kesildi diyemeyenler bahane uyduruyor
  • ekrem imamoğlu'nu başarısız buluyorum çünkü trolleri az kudurttuğunu düşünüyorum daha fazla kudurtmalısın başkanım.
  • iyi ve güzel şeyleri hak etmiyoruz
  • ancak '' çünkü ben bir yobazım ve tarikatlara parayı kesti, bu beni çok üzüyor '' diyilebilir. onu da yobazlar söyler. yobaz değilseniz, göze batan çok hatası yok gibi...
  • çünkü sol frame'de suni bir şekilde gündem haline getirilen 8286543786. ekrem imamoğlu başlığına entri giren malım tekiyim.
  • ibb içindeki tüm akitleri temizlememiştir. dahası,belediyede çalışırken, sıfır araba alıp, sonra o arabayı belediyeye kiraya verir gibi yapıp, kendi kullandığı şahsi arabasını belediyeye kiralamak suretiyle araba taksidini belediyeye, yani bana sana ödeten, kendi arabasının benzinini bize ödeten orospu çocukları hakkında suç duyurusunda bulunmamış, tahkikat yapmamıştır.
    biz seni, belediyeyi yağmayalan orospu çocuklarının içinden geçmen için seçtik. lafa luga yapma başkanım. öyle bir geçir ki feryatları fizandan duyulsun.
  • çünkü atması gerekenleri hala atmadı ve özellikle bu atmadığı yöneticiler toplu taşıma hizmeti vasıtasıyla sabote ediyor kendisini.
  • belediyeyi yeteri kadar ak-trollerden temizleyemedi.