şükela:  tümü | bugün
  • baskan oldugundan beri sel oldu, deprem oldu. adam bir sey yapmaya calistiginda hemen tepesine biniyorlar. ekrem bey baskan olsa bile belediye meclisinin cogunlugu akpli. akbili indirdi, sut dagitimina basladi, ulasimin saatleri uzadi. 25 yildir istanbulun anasinin belleyenlere ses etmeyenler 5 aylik baskani elestiriyorlar tabi ya.
  • olm şaka maka temel atmama töreni nedir amk. tamam güzel bir reklam oluyor falan ama bizim insanımız bundan pek anlamaz ve cidden artık daha somut işler bekliyor insanlar. birden bire olmaz ama usul usuldan bir şeyler halkın gözüne yapılarak sokulmalı. mansur yavaş'ı takdir ediyorum geldiğimiz noktada. tabi ekrem imamoğlu istanbul'da mansur bey kadar rahat değil ama yeter artık sağa sola koz verecek eylemlerden uzak dursun.
  • fransada kayyum atamalarını eleştirmesi(kayyumu ben de tasvip etmiyorum ama yurtdışında ülkeni kötülemeye mazeret değil) ve taksiye zam yapması beni çok rahatsız etti
  • ooo işler baya kötü desenize :)
  • çünkü dayım artık ballı ihaleler alamıyor....
  • ekrem başkan'ı eleştirmek için çok erken.
    önce 25 sene chp'ye oy vereceksin... ondan sonra eleştirmeye hakkın var.

kapiş!
  • bazı saf muhaliflerin, aktrollerin ve yandaş medyanın peşine takılarak, 25 yılda her bir köşesine sızılmış, tüm değerli arazileri peşkeş çekilmiş istanbul’u 4,5 ayda baştan yaratamadı diye imamoğlu’nu eleştirdiği başlık.

bir de bu eleştirilerini haklı çıkartmak için mansur yavaş’ı övmeleri daha da komiğime gidiyor. yahu akp zaten şu an imamoğlu asıl rakipleri olduğu için mansur’u bırakıp ona sardılar. eğer mansur yavaş birinci olası cumhurbaşkanı adayı olsa aynı karalamayı ona yapacaklar sonra siz de gelip burda mansur başkan hiç çalışmıyor biz halbuki çok güvenmiştik diyeceksiniz. kaldı ki mansur yavaş imamoğlu’ndan hem 3 ay daha uzun süredir başta hem de akp’nin ilk hedefi imamoğlu’nu yenmek ve istanbulu geri almak olduğu için imamoğlu’na kıyasla daha az baskı altında.
  • daha önce ortaya çıkıp, belediyedeki badem bıyıklı, hak hırsızı, cahil pisliklerden bizi daha erken kurtarmalıydı.
  • çünkü sabah akşam hiç durmadan eski ibb yönetimine laf çakıyor.
    hiç utanmadan onlarca kiralık aracı yenikapı ya dizdirdi, bütün herkese eski yönetimi rezil etti.
    yetmedi, temel atmama töreni diye birşey icat etti. 1 milyar tl lik iskinin arıtma tesisi ihalesini gerek yok diye iptal ettirdi. ya ekrem başkan, belediyenin ihtiyacı olmayabilir ama belki o ihaleyi alacak, o ihaleden nemalanacak kişilerin ihtiyacı var. hiç düşündün mü şimdi onlar ne yiyecek.
    bu başkan çok fena, şikayetçiyim hakim bey.

edit:düzeltme
  • çünkü ben fanatik bir asalağım..