şükela:  tümü | bugün
18 entry daha
  • hazımsız ve inkar politikası ile hayatına devam edenleri bir araya getiren başlık.

amedspor tff'nin onay verdiği, türkiye'de futbol oynayan legal bir spor kulübüdür.

siz kabul etseniz de, etmeseniz de bu böyle.

ekrem başkan çok ince düşünmüş. amedspor yönetimini de tebrik etmek gerekiyor.

ayrıca; size küfür etmemem, haketmediğiniz anlamına gelmiyor.
  • sadece belli kelimeleri okuyabilen yazar başlığı: cümle "girne ile başlayıp ... teşekkür ederim." ile bitiyor. beyin bir süzgeçtir, evet.
  • proje bir adamdan beklenen hareketler tam da.
  • verdiğim oya üzüldüm, kendi kaybeder ona benim gibi destek veren binlerce ulusalcı var. ve bu hareketinden sonra benim gözümde bitti.
  • ne kadar salak var su memlekette sanki amedspor düşman unsuru.
  • https://www.yenicaggazetesi.com.tr/…eet-130351h.htm

"bursaspor deplasmanında alınan 2-1'lik galibiyeti surda cizrede mevzide direnen gerillalara ve fedakar kürdistan halkına armağan ediyoruz"

amedspor özetle budur.

eko başkan seçildiğinden bu yana saçma sapan hareketler sergilemeye devam ediyor. bu türkiye düşmanlarını ağırlamasan olmaz mıydı?
    ne kaybederdin, ya da ne kazandın şu an? pkklılara şirin görünme çabalarından tiksiniyorum. kendine çeki düzen vermediği takdirde başkanlık seçiminde benden kafasını alır.
  • ne demişti imamoğlu: ayrım yapmadan herkesi birleştirmeye geliyorum.

imamoğlu, amedspor kulübü temsilcilerinin ziyaretini kabul ettiği için ülkenin bölüneceğini sananlar var.

bu kafadan dolayı ülke bir adım ileri gidemiyor.

şaşırdım mı? tabii ki hayır.
  • mal gibi şeyler yazacağım geneli mal olduğunu için burada dilimden anlar.

konyaspor, osmanlispor vs. bu ülkenin takımı di mi ama neler dönüyor dönmüyor bilmeyen yok. halbuki bu takımlar belli kişileri ziyaret edince belli guruhlar tarafindan elestiriliyor mu? belli yaftalara maruz kalıyor mu? hayır.

ben su an götümden uydurdum böyle bir şey olmadı, yapanlar da gelip sanane kardeşim türkiye'nin takımı bla bla demekte hakli. çünkü adam konyaspor türevi takımın ziyarete gelirken siyaset yapmadığını biliyor, bu ülkede her şeyin normal işlediğini, adamciligin olmadığını, engin insan tabii çünkü çağdaş görüşlü. belli bir bilgi birikimi var, senin gibi cahil mi lan tıpkı amedspor içinde öyle düşünmesi normal bence. amedspor guzide bir takimimiz. hep objektif olmuştur. yöneticileri de futbolcuları da öyledir. haa sen artniyetli düşünürsün o ayri.

bu bizim gençler öyle şeyler düşünmez ki. normal olm böyle görüşmeler. her takım her yöneticiyi ziyaret edebilir. geçmişte baskalarini baskalari ziyaret ettiğinde normal karsilamis lan bu gençlik. şimdi mi amedspor icin kötü şeyler düşünecek. bence bu senin pis görüşün pislik seni.

yeni siyasi genç tayfayla gurur duyuyorum, güzel oluyor kafalar. yeni alınmış her şey güzeldir. tepe tepe kullanın.
  • güzel bir harekettir. işte bu yüzden bu hale geldik. bu ayrıştırıcı tutum yüzünden bu hale geldik. ne var amedspor'da anlamadım? bunlar insan değil mi? bu kişiler bu ülkenin vatandaşları değil mi? görmekte bile dayanamıyorlar. varsa vatan bütünlüğüne karşı bir hareketleri yargı halleder. sana ne?
  • neymiş herkesi birleştirmeye geliyormuş, bu millet salak mı? terörü övenleri destekleyerek mi birleştirecekmiş. sen birleştirme ulan ayı!
140 entry daha