şükela:  tümü | bugün
  • evet arkadaşlar bu mazbatasını elinden aldığımın adamı bana sen dedi. hem de geçen hafta bostancı’nın göbeğinde. dedim “başkan sen nasıl istanbul’u yönetmeye talip oluyorsun? benden sittin sene oy alamazsın, seni gidi fetönün dış güçler uzantılı pontus ermeni papazı kılıklı amca katili pkklısı” dedim. bana dönüp demez mi “sen bilirsin güzel kardeşim” yahu sen bana nasıl sen dersin? senin “siz” diye bir kelimeden haberin yok mu? halkım ben, bana sen diyemezsin. insan biraz halkla nasıl konuşacağını bilir. ne bileyim; bu milletin ağzına koyacağız, validenizi de alıp gider misiniz lütfen felan desen anlarım ama sen tutup bana nasıl sen dersin. tutmuş üstüne mahallemdeki ispark’ı bana ücretsiz sunacakmış. sen kimin malını kime ücretsiz veriyorsun ? reisimiz zaten 2 kat vergi koyarak fuzuli masraftan bizi alıkoyduğu için için araba alamadık. zaten ücretsiz bize mahallenin heryeri. bu da tutmuş ücretsiz yapacakmış. utanmaz adam. azıcık reis beyimize bak halka hizmet nasıl olur gör.

yıllardır başımızdakilerin bize en aşağılayıcı kavramlarla hitap etmesinden ötürü benlik kavramını yitirmiş bir millete sen demek. ne bileyim işte bünyemiz almıyor.

edit: milli eğitim seviyemizin durdurulamaz yükselişini durdurmaya çalışan fetö uzantılarının sebep olduğu yazım hataları.

edit2: aktroll dedi. bana dedi. hem de bana..! inanabiliyor musun? bizden olmasan sana birşey derdim de onlarda haklı artık o kadar çok aktroll başlığına maruz kaldık ki bu ay, direk giydiriyoruz.

edit3: kulağımın arkasında küfür isabet etmeyen bir yerler kalmış olabilir birazını da oraya alabilirim. arkadaş bizimkiler de az değilmiş. ne sağlam giydiriyorsunuz be ya. aferin böyle devam edin akçomarlara nefes aldırmayın. yalnız yine de okuyun be kardeşim sırf ikinci entry benden olsunda çok fav alayım diye karalayıp geçmeyin. biz üçüncü entryide favlarız. destek olan yazar arkadaşlara çok teşekkür ederim. epeydir yazarım ve bu ilk başlığımdı. genel madada sol frameyi işgal etmemeye özen gösteririm. #herşeyçokgüzel olacak.
  • içerik okumadan yorum yapan yazarları ortaya çıkaran ironi yazılardan biri.
  • hanımlar-beyler, önce bi okusanız...
  • yazarın geçmiş paylaşımlarını da okursanız ironi yaptığını anlayabilirsiniz.
  • bu yazıyı yazana aktroll diyip küfür edene sorsan kendi oyuyla dağdaki çobanın oyunun aynı olmasından yakınır.
  • portakalını soyduğumun fatiğide ordamiydı diye merak ettiğim über ötesi hakaret.
  • ironi den bir haber davarların küfür seansı başladı.
  • iyoni mi taptin çen?
  • (bkz: bir haber)