şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir zihniyet topluma deger üretemez. kinleriniz ile azalarak yok olun.

yorun istek üzerine buraya da yazdim (bkz: #91747475)
  • akşam saatlerinde derin üzüntüye boğulacak olan sandık görevlisi. merak etmesin ileride görecek ki, her şey onun için de çok güzel olacak.
  • yiyorsa malum sahsiyete yapsin.

edit: kutumu rahat birakin aq. cizginiz olsun biraz, bir haftadir ne aposu ne kardesi kaldi kullanmadiginiz.
  • esaslı ve takdir edilesi bir duruş sergilemiştir.

bakmayın burdaki çomarlara, aynısı rte'ye yapsaydı şu anda müritlik başvurusu yapıyor olurlardı. harbiden eğitilmez bizim muhalefet.

edit 1: aynısı rte'ye de yapılmıştır. silivri esprilerinizi ve diktatör algınızı alıp götünüze sokabilirsiniz.
    ayrıca tekrar izleyince anlaşılıyor ki sadece basit bir inanış sebebiyle verilmiş bir tepksiziliktir, politik değildir. paranoyanız bitmiyor. bence hoşunuza gidiyor böyle olmak, yoksa gerçek bir "suffer" durumu söz konusu değil.

edit 2: sizin burada gerçekmiş gibi algı yaptığınız aşağılık şeyin gerçeği burada, oraya alalım sizi: (bkz: erdoğan'ın yüzüne bakmayan sandık görevlisi)

bi kere de objektif olun, bir kere de nefretsiz olun amına koyum ya.
  • sözde tarafsızlığı göstermek isteyen bir ampul kafalının eylemi olarak tanımlayabiliriz.
    edit:twitter şeysine bakmamışım.olayın kahramaní bayan galiba.gelen uyarıları vapurdaki adama izah edince bu sefer bana "senin amına koyayım" dedi.
    ampul kafalılık iddiamız devam etmektedir.
  • bilmiyor ki, kendi çocuklarını bile kurtaracak olan adamın elini sıkmadığını.
  • sare davutoğlu’nun da elini sıkmayanların neleri sıktığını gördük.
    yaptığı terbiyesizliktir.
    edit: gördüğümüz olay ulusoy firması değil, alışveriş listesidir. * çok mesaj geldi de.
  • imamoglunun eli temiz kalmıştır,iyi tarafından baktım.
  • başlık açıldığında kaynak yoktu.
    edit: kaynak eklenmesi üzerine bu entry düzenlenmiştir.
  • amk seçim bitti ekremin mağduriyeti bitmedi yeter artık.