• aktroll engelle geç
  • dövdürmesi demişsin ama adam hayır hayır dedi direkt? ve müdahale ettiler vurmayın diye. korumalar iyi bi halt etmemişler evet. darp edenler tespit edilip cezalandırılmalı ancak orda emri ekrem imamoğlu vermiyor.
  • videodan tek anladığım ütü ile çekilmiş olması.
  • dövdürme göremedim olayda yalnızca dışarı çıkartma vardır. olayı bilmiyoruz ama imamoğlu'nun hala bir şeyler anlatma çabasından ve adamın ses tonundan provokasyon olduğu çok belli. sayın akpli kardeşler, bu hareketler, oyunlar artık çok göze batıyor. yapmayın. gönül verdiğiniz partinize zarar veriyorsunuz ve inanın çok komik duruma düşüyorsunuz. şerefinizle girin seçime. kirli siyaseti bırakın artık.
  • korumalarına dövün bunu dediğini duymadım.
    yani sonuçta bu millet maden faciasında halkı döveni de gördü , emri ben verdim diyeni de gördü.
  • provokasyon amaçlı gelen iki adet göt yalayıcı trolün azıcık tartaklanmasıdır. imamoğlu 'yapmayın, etmeyin' demiş ama yetmemiş.
    dövdürmekmiş. siz önce dibinizi dövdürmeyi bırakın.
    korumaların da ellerine sağlık. kemal kılıçdaroğlu'na saldırı sonrası gerekli dersler çıkarılmış.
  • izlemeye gittiği siyasetçiye soru sorup not almak yerine car car laf yetiştiren bir provokatörü ihtiva eden videoya dayandırılan iddia. biraz daha iyi oyunculuk görmek istiyoruz. kafalar denen ziyanların kışkırtmaları bile daha kaliteli ve profesyonel oyunculuk kokuyor. kendilerini geliştirmeleri dileğiyle.
  • niyetinin farklı olduğu anlaşılan gazeteci(!) ' nin görevliler tarafından dışarı çıkarılmaya çalışılırken gazetecinin mukavemet uygulaması sebebiyle itişmeler meydana gelmiş bunun üzerine ekrem imamoğlu "hayır yapmayın" diyerek görevlileri durdurmaya çalışmış.

sizi dışarı çıkarmak isteyen görevliye karşı gelirseniz zor kullanmak zorunda kalırlar. bu heryerde böyledir. aa çıkmıyor tamam kalsın demezler yani. büyük ihtimal bilerek yapılmış bir şey. tam arkasında video çekilmesi de tesadüf olmalı:)
    (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle geç)
  • seçimlerin tekrarlanması asla boşa değil. ve tabi uzak bir tarihe verilmesi de. önümüzdeki 50 günde böyle provokasyonlarla daha çoook karşılaşacağız.
  • baktim ama ortamda yusuf yerkel'i goremedim.
hesabın var mı? giriş yap