şükela:  tümü | bugün
  • kuşaklardır halk partisi'ne oy veren bir aileyiz biz. akp ve temsil ettiği her türlü değerden de nefret ederiz.

ama dün annem oruç tuttu. neden biliyor musunuz? çünkü ibb seçimleri öncesinde ekrem imamoğlu kazanırsa, bir şükür orucu adağım olsun diye tuttu. yani chp'liler dinsizdir, yok siz kimsiniz ki duayla göreve başlıyorsunuz diye boşboş goygoy yapmayın artık.

yeter bu ülkeye verdiğiniz zararlar!
  • chp'li bir insanın müslüman olabileceğine inanmayan hıyarları şaşırtmakta.
  • gayet normal bir durum.inandığı dinin gereği neyse onu yapmıştır.müslüman olduğu için dua ederek, sure okuyarak başlamıştır.başka bir dine inansaydı onun gereği olan ibadeti yapacaktı.burada önemli olan ne kadar gerçek olduğu.birileri aynı şeyleri yaptığında şov gibi gelebilirken, bazıları yaptığında gerçekten samimi bulabiliriz.ben ekrem imamoğlu nun bunu inanarak ve samimi bir şekilde yaptığını düşünüyorum.inandığı bir değer var ve geldiği görev için o değere şükrediyor,teşekkür ediyor.nitekim baktığımızda ulu önder mustafa kemal atatürk de meclisi dualarla açmıştı, unutmayalım.
  • recep tayyip erdoğan'ın başarısıdır.
  • dini kendi tekelinde zannedip çıkarları doğrultusunda istediği gibi kullananların zoruna giden hareket.
  • ne anladık bu işten aq. bir belediye de (ilçe de olur) şampanya ile göreve başlasın. ondan da var bundan da diyelim.
  • #91833703 nolu entry'de arkadaş belirtmiş tbmm de bu şekilde bir cuma günü namaz çıkışı sonrası açılmıştı.

ekrem imamoğlu'nun görevini böyle devralması halkın bazı kesimlerindeki önyargıları yıkmak adına güzel bir başlangıç olmuştur.

edit:bilgi yanlışı düzeltildi.
  • olması gerekendir. bir mahsuru yok bence. hatta imamoğlunun partisine oranla bir iki tık daha muhafazakar bir yapıda olduğunu da hesaba katarsak bu tablonun olmaması beni şaşırtırdı. ancak yapılan yorumlar açısında ve yorum yapanlar açısından buram buram ikiyüzlülük akan bir durum. şimdi abicim bu tabloyu alın. imamoğlu yerine yıldırım'ı koyun. bak öyle şeyhler falan da yok. aynı tablo sadece imamoğlu ve ailesi yerine yıldırım ve ailesi var. sonra da yapılacak yorumları bir düşünün. normalleşmek istiyorsak önce kendimizden başlayacağız.
  • bugüne kadar şahit olduğum tek doğrusu sanırım. kendisini henüz 4-5 aydın tanıyor kamuoyu ama benim gibi kendisini bu süre zarfında tanıyan kişiler de buna katılacaktır ki; bugüne kadar herhangi olumlu bir hareketine şahit olmuşluğumuz yok kendisinin.

şayet öyle böyle hatim indirilmelidir ki klasik chp belediyesi yönetimi basiretine 16 milyon insan çarpılmasın* yağmur yağmaz, sular akmaz, çöpler yığın yığın sokaklardan taşar ve patlar..... n’eme lazım?? allah korusun koskoca istanbul halkını....
  • ateist canan'ın iftara katılması dua etmesi kadar ilginç değildir.
    y-chp takiyede arşa çıktı. laikçi teyzeler tedirgin. niye oy verdik diye soracaklardır uzun vadede.