şükela:  tümü | bugün
  • zamanında vatandaşa gavat diyenlere bak hele. daha yeni esentepe belediye başkanının vatandaşa nasıl davrandığını da gördük. haber yapan kaç kanal oldu?

demiştir. çatır çatır demiştir. desin. gelirken girdiği kapıdan çıkarken karşısına polis ordusu konularak alınmamasına sinirlenmeyecek adam varsa buyursun gelsin. adam tek başına bütün devletle mücadele ediyor.

vali yapmıştır. vali .. yapmıştır. polyanna mı lan bu adam? sürekli tahrik tahrik. sana kafa atmak istiyorum diyen orospu çocuklarıyla muhatap olmak zorunda kalıyor. diğer tarafta devletin bütün imkanları seferber.

bu video ne zaman önemli olurdu söyleyeyim mi; saçma sapan bir yerde örneğin bir yerde oturup bir sipariş vermişken haksız yere bir garsona dese ilk ben ağzıma geleni sayardım. ama yaptığı şey ortada olan bir şahsa hakaret edilmesi bence çokta abes değil. orada yargı var. soruşturma açtılar.

ben şahsen hiç gocunmadım. akpli yavuşaklar ağzına geleni istediği gibi söylerken iyi, ekrem imamoğlu hakkını gasp edenlere it deyince bir anda hepsi gerçek müslüman oluyor. olaya bak.

şahsen benim ekrem imamoğluna olan güvenimi artırdı bu görüntüler. öyle ezik ve pasif kalmayacağını iyice belli etti.

bu durumun ona oy kaybettireceğini düşünen varsa da ayrı maldır. ama tabiki çıkıp açık açık diyemez.

kul hakkı, yetim hakkı yemediği, yandaşlara ihale dağıtmadığı, akrabalarını belediyeye doldurmadığı sürece ne demiş ne yapmış zerre umrumda olmaz. ama sözde müslüman olup şerefsizce kul hakkına girenler kimsenin umrunda değil. her geçen gün daha çok tiksiniyorum bu şerefsiz dinci görünümlü ahlaksızlardan. allahtanda korkmuyorlar bir de. vicdanları körelmiş. para geldikçe gerisi önemli değil. yalan dolan. ahlaksızlık. fahişeler bile emeğiyle para kazanırken bunlar oturdukları yerden paraları götürüyor. hangisi daha ahlaksız düşünün bir.

o yüzden desin. bir daha yaparlarsa bir daha desin. hak edene desin. ne demiş can yücel reis:

"bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz; lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?"

her,
    şey,
    çok,
    güzel,
    olacak!!!