şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte attığı her adım yaptığı her şey başlık ve gündem olusturdugundan açmanın gerekli olduğuna inandığım başlıktır. ileride degerlenebilir.

şaka bir yana adam her gün kahvaltı yapıyor, cehape zihniyeti işte.
  • halk yemeye ekmek bulamazken utanmadan yapılan hareket.

işte bunlar hep cehape zihniyeti.
  • (bkz: tanrılaştırma)

memleketin genel sorunudur. imamoğlu, ince vs dahil bütün siyasetçileri takibi bıraktım, neler yapıyorlar diye takip ediyordum, ancak hemşireler günü kutlu olsun, sevgililer günü, sokak kedileri günü kutlu olsun, bir beşiktaş şampiyon olsun, bir galatasaray şampiyon olsun, fırıncılar günü, polis günü kutlu olsun mesajlarından bıkkınlık ve baygınlık geldiği için bıraktım.

bir tunç soyerin izmirde en düşük oy aldığı yeri ziyaret edip oradaki bütün eksiklikleri, altyapı dahil, tamamlama notunu okumam benim için faydalı.

en son, twitterda, imamoğlunun istanbulumuzun güzide klüpleriyle çalışmalarımız ve desteğimiz olacak yazdığını okuyunca takibi bıraktım. abicim biz başakşehire kaynak aktarıyorlar diye sana oy attık sen gittin öbürlerine de destek olacaz diyosun. yok aga bunlar akıllanmayacak. belediyenin futbol klüpleriyle ne işi olur abicim????
  • canlı yayında gerçekleşmiş olandır.
    buyrun afiyet olsun
  • çok ilginç bir olay.
    zeytine uzanırken de mazbatamı verin diye bağırıyor.
  • milleti eleştirirken gerizekalı olduğunu ispatlamaya örnek teşkil eden başlık.