şükela:  tümü | bugün
  • sayın istanbul büyükşehir belediye başkanı'ndan açıklamasını beklediğimdir. yoksa 2023'te, hayatım boyunca kullanacağım tek oy, sayın maçoğlu'na gidip çöp olacaktır.
  • rte nin diploma işine dönmeden açıklanmasını bekliyorum. seviyoruz seni ekrem başkan !
  • sözlükte pek gündem olmayan mal varlığı.
    gizli ortaklıkların da ayrı bir başlık tutacağı mal varlığıdır aynı zamanda.
    ünlem ile yırtabiliyor muyuz buradan?

ez cümle, dolayısıyla üzülüyorum.
  • hâlâ üzerinden gizlilik kararı kaldırılmamış mal varlığıdır. ismail küçükkaya'dan mal varlığını neden açıklamadığını sormasını bekliyoruz.
  • açıklanmıştır.

sözcü
  • an itibariyle açıklanmış olup vay anasını sayın seyirciler dedirtmiştir.
    yolun açık olsun başgan:)
  • işini para için değil, milleti için yapacağının göstergesidir bana göre. ayrıca birilerinin mal varlığının yanında bir hiç olarak gözükebilir.
  • türk siyasetinde yolun başindayken bu kadar zengin olan bir adnan menderes vardi sanirim bir de imamoglu..

tam toplamadim ama adam nerden baksan en az 20milyonum var demis, 2014 sonrasi da pek pahada agir bir sey edinmemis.bir kac arsa o kadar..
    aferin başkan sözünde durdun,seffaflık muhim, alkış.
  • evdeki sıfırlanamayan paranın dörtte biri bile olmayan mal varlığıdır.
  • açıklanmıştır ve adamın 2002'de de zaten varlıklı olduğu belli olmaktadır. birileri gibi 17 yılda 150 milyon servet yapmamış. sahi 1000ali'den de açıklamasını bekliyoruz.