şükela:  tümü | bugün
 • ekrem imamoğlu'nun yunanistan'a gittiğinde pontus rum devleti haritası önünde yunanlılarla birlikte sırıtarak poz vermesi olayıdır. kendi hesabında paylaşmıştır.

  üstelik bu ziyaret abd'nin fetö eliyle yapmaya çalıştığı 15 temmuz kanlı darbe ve işgal girişiminden sadece iki ay önce yapılmış.

  fotoğrafın büyük hali.

  pontus rum devleti haritası.

  ayrıca bu ziyarete gittiğinde fotoğraftaki en sağda bulunan şahıs pontus ekrem'e "sen de bizdensin" dediğini, ekrem'in de "evet" diyerek karşılık verdiğini, ayrıca yunanca konuşabildiğinden bahsettiğini söylemiş.

  ne demişti yunan gazetesi thema: "istanbul'u fetheden yunanlı"

  bakın ekstra bir yorum yapmaya gerek dahi duymuyorum. sadece bir tek soru soruyorum.

  türk milliyetçisi bir trabzonlu, neden 15 temmuz'dan sadece iki ay önce pontus rum devleti haritasında sırıtarak poz verir ve bunu gururla twitter hesabından paylaşır?
 • (bkz: engelle)

  (bkz: başlıklarını engelle)

  eskinin fetöcüsü, şimdinin ak-it'inin gözleri yaşlı ağlamasına neden olan başlıktır.
 • kendisine "türk milliyetçisi" diyenlerin memlekete yaptıklarını düşünürsek pontusmuş, ermeniymiş, gürcüymüş çok da önemli değil diyor insan.

  trabzonda şantiyede çalıştığım dönemlerde doğma büyüme çaykara'nın köyünden olan beton pompa operatörü abi kardeş kendi aralarında rumca konuşurlardı. akşamları adıyamanlı kürt demirciler, kalıpçılar ve bu arkadaşlar hep beraber oturup çay içerdik. aynı zamanda imamlık yaparlardı köylerinde...

  özetle (bkz: bi bitmediniz amk)...
 • buranın zaptiyesi nerede anasını satayım. böyle gerizekalıca başlıkları bir zahmet incelesinler. saf iftira atıyor adam.
 • her onune gelen baslik acarsa boyle olur
 • (bkz: yaran yanlış okumalar)dan selamlar. başlığı (bkz: ekrem imamoğlu'nun patronus yaratması) diye okumak nasıl bir kafa gerektirir hala çözebilmiş değilim. ama hazır gelmişken ben de şuraya küçük bir linç bırakıciim:

  (bkz: avada kedavra) adamım, oksijen israfına gerek yok.
 • üst köşesinde plaza m' yazan fotoğraftır. ağaçtan eksik harf görüyor olabilirim.
 • küfür etmemeliyim, küfür etmemeliyim, küfür etmemeliyim........
 • bu dalyarrakların anlamadığı bu adamın rum olması kürt olması veya türk olmasının bizim için hiçbir önemi yok unutmayın ki atatürk etnik milliyetçilik yapmamış “ne mutlu türküm diyene”demiştir kaldı ki adama kaç gündür uygulanan karalama kampanyasının haddi hesabı yok buna rağmen olaylara verdiği sakin tepkiler takdire şayan bu adamı dinlerken ortadoğu bataklığındaki bir ülke olduğumuz aklımdan çıkıp gidiyor.