şükela:  tümü | bugün
  • ibb başkanlığı için kendisinin özel olarak hazırlanıp vitrine konulduğu konuşuluyor.

kendisine bir sene din, konuşma ve hitabet dersleri aldırıldığı söyleniyor. soyadı’nın muhafazakarlara hitap edecek şekilde değiştirilmesi de var. yasin okuması, erdoğan gibi konuşması, ibb başkanlığı ile başlaması gibi örnekler çoğaltılabilir.

her yerde fetö aklı görülüyor. üstü kazınsa tipi bile fetöcülere benziyor. fetöcülerin dindar ile dindar, modern ile modern olma stratejisi dibine kadar hissediliyor.

imamoğlu ile erdoğan’ın aynı ekolden geldiği çok belli değil mi?
  • ya he amk. rokefeller’in projesi
  • siktir çekin trole kafanız ağrımasın.
  • hayret bu nasıl aradan kaçmış.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • evet bu gerçeği ben de düşünüyorum, hatta kabul ediyorum.

yalnız reisimiz de bir proje değil mi?

kabul edelim, türkiye her zaman projelerle yönetilmekte. siz hangisini kabul edeceğinizi seçin.
  • projeyse de iyi bir proje olmuş
  • "soyadını değiştirdi, 1 yıl din dersi aldı, 6 ay şan dersi verdi, takma surat taktı..." ulan iftiracı köpekler. biz biliyoruz oğlum kimin proje, kimin anadan doğma, kimin sonradan olma olduğunu. taliban'ın dizinin dibinden bop başkanlığına, fetö hamiliğine soyunanları çok iyi biliyoruz. geçiniz.

sayın imamoğlu'nun dedesi hacı mevlüt imamoğlu sakarya meydan muharebesi'nde atatürk'ün kumandanlığında düşmana karşı savaşmış bir kurtuluş savaşı gazidir. diğer tüm erkek kardeşleri (ahmet, alican ve osman) milli mücadelede şehit düşmüştür. ekrem imamoğlu bey istiklal madalyalı mevlüt dedesinin dizinin dibinde, onun vicdanı, onun ahlakı, onun dünyaya bakışı, azmi ve kibirden uzak tavırları ile büyümüştür. bugün ise imamoğlu ailesi; bünyesinde doktorlar, profesörler barındıran (hepsi diplomalı) atatürk ve cumhuriyet sevgisiyle yetiştirilmiş karadenizli saygın bir ailedir.

h a d d i n i z i b i l e c e k s i n i z.