şükela:  tümü | bugün
  • biz bu adamı, eko başkanı yani, neden sevdik? çünkü oyunu o kuruyordu. medyayı domine eden oydu.

fakat şu aralar, özellikle seçim yenileme kararından sonra hiç sesini duymaz olduk. daha çok binali yıldırım çıkıyor bir şeyler söylüyor. fakat ekrem imamoğlu'ndan hiçbir karşı açıklama duymuyoruz, okumuyoruz.

mesela adamlar senin akbil projeni sahiplendi, gık yok. su parası projeni sahiplendi yine gık yok.

anlayamıyorum. ikinci bir muharrem ince vakası yaşamaktan korkuyorum sözlük.
  • bazen yeri gelir söz gümüsse sükut altin olur.

yerli ve yerinde konusmani bildigindendir.
  • (bkz: sessiz atın çiftesi pek olur)

daha yolun başındayız.. sakin olan, akıllı olan bu yarışı kazanacak..
  • fırtına öncesi sessizliktir.
    benim de dikkatimi çeken durumdur.
    olsa olsa yeni seçim stratejisidir. sosyal medyada canlı yayın yapmakta, iftar programlarını paylaşmaktadır.
  • bence çok kısa sürede bile epey büyük yolsuzluklar tespit etti, ama seçime yaklaştıkça açıklayacak. ne de olsa unutkan milletiz, şimdi konuşsa unutulur
  • yuh artık dediğim olmayan durum.

adam hergün bir yerlerde lan. dün semt pazarındaydı bugün engellilerle birlikteydi, ayrıca her iftarı vatandaşla birlikte yapıyor. adam sokaklarda vatandaşla iç içe.

açın sosyal medya hesaplarını takip edin.

ne yapsın çaldular çaldular diyen binali’ye mi laf yetiştirsin her dakika. laf yetiştirse yayınlayacak kanal var sanki.
  • rakibi tanımadan mücadeleye girilmez.
    rakibin kozlarını analiz edip stratejileri belirlenmeden yarışa girilmez.
    rakibinin seni zayıf görmesini sağla ki rehavete kapılsın.
    rakibinin neler yapabileceğini gör ki sen de stratejilerinin haritasını oluştur.
    rakibine nasıl üstünlük kuracağını bil ki kazanmanın ilk adımını at.
  • pek de sessiz olmayan sessizliktir. bugün ibb den yapılan akbil indirimi, su indirimi ile sussa da konuşmuştur. hem de çok güzel konuşmuştur. bugünlerde hangi akapeli birinin sözleri bu kadar mutlu etti öğrencileri diye sormak gerekir. gönüllerde hiç susmayacağı açık.

(bkz: başkan senin susuşuna gurban)
  • beni de sosyal medya hesaplarımdan takip ederseniz göreceksiniz ki bir gün kuzguncuk'tayım, bir gün kanlıca'da. ertesi gün beylerbeyi'nde.

fakat sanırım bu kimsenin pek de umurunda değil.

sosyal medyada değil ulusal medyada görünür olmaktan bahsettiğimi, derdin akpli olmayan amcalara teyzelere, daha geniş kitlelere ulaşmak olduğunu anlayacağınızı ummuştum.
  • ulusal medyada görünür olmaktan bahsediyormuş beyimiz.

zaten fox tv hariç ulusal medya her gün ekrem imamoğlu'nu ekrana taşıdığı için göremedik o kadar ay boyunca ulusal medyada.