şükela:  tümü | bugün soru sor
  • esi ile beraber kameralar karsisina ciktigi 2 dakikalik bir video.

https://twitter.com/…glu/status/1095902471409618944

evli ciftler yorumlasin artik.
  • çok şirin, kaliteli bir video olmuş. allah ayırmasın.
  • ülkede görmeyi özlediğimiz samimi videodur.
  • ilk entrydeki bahsi geçen evli çiftin tek tarafı olarak, çok güzel bir video olmuş.
    keşke bu zinniyetteki, genç, mütevazi insanlar bizi yönetse diyorum fakat ülkeyi düşününce umutsuzluğa kapılıyorum.
    biz şunu duyarız bence bugün '' eyyyy sevgililer, siz kimsiniz ya ''
  • çok samimi, içten ve sevgi dolu bir video olmuş.

ekrem başkan'ın diğer pek çok lidere göre daha ılımlı ve pozitif bir enerjisi var. toplumun pek çok kesimine hitap eden bir lider, sıcak gelen bir insan. bu videoya da yansımış. allah mutlu etsin.
  • temiz yüzlü adamın samimi evliliğini içeren, sevgi için mücadele etmeyi öğütleyen video.
  • beylikdüzünde yaşıyorum. burada yaşamaya başladığım sene seçildi kendisi. festivaller, konserler, aktiviteler anlamında beylikdüzü çok hareketlendi. bu atraksiyonlar sırasında hep karı koca bir arada gördük kendilerini. şu videodan farksızlar. ayrıca imamoglunun ilk icraatlarından biri barınağa el atmak olmuştu ve eşinin çok hayvansever olduğu, onun teşvik ettiğini duymuştum. ordan da bir sempatim var kendilerine. elbet eksikleri yanlışları vardır ama ben burada verdiği hizmetten, icraatlardan memnunum.
    özetle güzel aile, güzel insanlar. video da bana içten ve samimi geldi.
  • samimi bulduğum video. bize bunlarla gelin.
  • gelin ne kadar mutsuz dedim zorla evlendiriyorlar diye düşündüm .
  • kendisinin samimiyeti sadece videolarla sınırlı değildir. beylikdüzünde yaşayanlar bilir ki kendisini ve eşini her an herhangi bir yerde sıradan bir vatandaş gibi gezerken görebilirsiniz. ben eşini bir çok kez migros alışveriş merkezinde yada marmara parkta normal bir vatandaş olarak gördüm. hafta sonları kendi çocukları ve eşi ile birlikte kendi kullandığı arabası ile bir çok kez görmüşümdür.
    ayrıca bildiğim kadarı ( çok emin değilim ) ile belediyenin özel makam aracını kullanmıyor. kendisine ait vito aracı ile her yere gidiyor.