şükela:  tümü | bugün
  • tanım: başlattığım kampanya.

forum ağzıyla başlık açtığım için özür dilerim sevgili sözlükçüler, fakat oldu-bittiye getirilip yenilenmeye çalışılan ibb seçimleri karşısında ekrem başkan çok ciddi mücadele ediyor. az önce de fark ettim ki, youtube kanalında sadece 48 bin abone var.

üye olup videolarını da paylaşarak kendisinin mücadelesine sanal alemde de olsa destek verebiliriz. buyrun:

kanal linki
  • güzel kampanya, hemen katıldım. umarım milyonu geçeriz.
  • gerçek olsa sosyal medyada da paylaşacaktım. sanırım resmi kanal değil. birileri farkedene kadar para kazanacak uyanık bir insan.
  • küçük zile tıklamayı unutmayın. imamoğlu youtube'da. imamoğlu sizleri seviyor*
  • up
  • daha önceden katıldığım kampanya. resmi hesap olmadığını söyleyen arkadaşlar, iki tıklama yapmaya üşenmeden www.ekremimamoglu.com'a girerek, sayfanın en alt kısmında bulunan sosyal medya ikonları ile durumu teyit edebilirler. hatta "tüm hesaplarını takip edelim" diyerek arttırıyorum. *

diğer sosyal medya hesapları;
    facebook
    twitter
    youtube
    instagram

edit: yükselişi izlemek için not alalım.
    17 nisan 2019 08:00 - 49.900
  • sikimde bile olmayan kampanya. sabahın köründe daha parlak bir kampanyayla gelinseydi keşke...
  • desteklediğim ve katıldığım kampanya.

up
  • 50 bin aboneye özel bir video atar mı acaba?(rte'ye kışkırtma vs)
  • ekrem başgan "arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz" ile başlayan bir video çekmediği sürece katılmayacağım kampanya.