şükela:  tümü | bugün
  • ahahaha şeklinde sabah sabah yarılmama sebep olan haber.
    görsel

işi gereği her gün birçok kişiyle fiziksel iletişime geçen bir insan hele ki böylesine öldürücü salgının olduğu ortamda böyle itirafta bulunur mu la?
  • 9 yaşındaki kızım bile salgın şartlarını öğrendi mesajı verdiğini düşündüğüm ifade. 9 yaşında çocuk kadar kafası basmayan kitle için itiraf olarak yorumlanabilir.
  • burada vurgu kızda. yani bu salgın sürecinden kızı da haberdar ve o da dikkat ediyor demek bu.

yoksa başkanı, yağ bağlamış götünüzle bir tutmayınız. bi duş alınız sonra tekrardan okuyunuz.
    amk tek tek anlatçaz böyle.
  • çomarların "ee hağni nerde virrüss ben göremiyorum o zamağan yohh" demesine ithafen kızım bile bunun farkında. gelir gelmez banyoya girmemi istiyor demek istemesidir
  • bak beyinsiz kendi cümleni aynen yazıyorum;

--- spoiler ---

işi gereği her gün birçok kişiyle fiziksel iletişime geçen bir insan hele ki böylesine öldürücü salgının olduğu ortamda böyle itirafta bulunur mu la?
    --- spoiler ---

işi gereği bir çok kişiyle iletişimde olan prezantabl birisi hiç bir etken olmadan her gün zaten duş almaz mı? biraz düşünsen sen bile bulacaksın cevabını.
  • "neymiş efendim? imamoğlu duşa giriyormuş... eeeeeey imamoğlu, biz olmasaydık duş almak için yirmağa giderdin yirmağaaaa... bakınız; 1867..."

ve evet, bu ülkede istanbul'daki musluklardan rte sayesinde su aktığına inanan 25 milyon insan var.
  • aynı zamanda organize hareket etmeyen bir troll'ün dramına da sebep olmuştur. başlığın ilk 20 entrysini 1 dakika icinde parsellemeyince ayar üstüne ayar gelmiş.
  • (bkz: pis ekrem)
  • lan agliycak baska seyde bulamiyolar artik troller :(