• ekrem başkan oldu, sen hala adam olamadın oğluuum.
  • ulusal bir kanalda kullanılan üsluba bak çay demle.
    sen kimsin de oğlum diyorsun lan 4 milyon kişinin oy verdiği insana?
  • bir erkan tan sıçmığı.
    "ya adam evrakta sahtecilik yapıyor be, daha değilsin ki ekremciğim sen, daha başkan olmadın oğlum"

nedir bu samimiyet? daha doğrusu laubalilik? üç kuruşluk reytingleriyle bunlar kim olduklarını sanıyor da istanbul'un yarısının oy verdiği, türkiye'nin hemen her yerinden destek alan bir kişiye (başkan olsun ya da olmasın) böyle konuşabiliyorlar? umarım "ekremciğin" haddini bildirir.

video
  • bu laflar bir kaç sene sonra bunların götüne nasıl güzel kaçacak haberleri yok. işi daha güzel yanı bu laflar bunların götüne kaçarken bunlar bir yere kaçamayacak.

tanım : beyin özrü olduğunu düşündüğüm bir varlığın saçma sözü.
  • "ya adam habercilikte sahtecilik yapıyor be, adam değilsin ki erkancığım sen, daha insan olamadın oğlum." şeklinde yanıt verilebilecek demeçtir.
  • kendisini aşağıda ki şiirle ancak tabir edebileceğim bir şahsın tv ekranlarında sarf ettiği cümledir.

ben sana bok demem,
    boklar duyar ar eder.
    bir zerren düşse boka,
    onu da mundar eder.

tanrı senin hamurunu
    necasetle yoğurmuş,
    anan seni s.ç.r iken
    yanlışlıkla doğurmuş.

(bkz: neyzen tevfik)
  • soylenis tarzi laubali ve yalakaca cumle. binali yildirim secim aksami cikip ben kazandim dedi, ona da “binalicigim daha baskan olmadin oglum” desene, yuregin yetiyorsa cumhurbaskanina tayyipcim oglum desene.

bir gun akp iktidari da biter, olumlu dunya sonucta. ilerde yalakaliklariniz yuzunden cocugunuzun sizden utanacak, bir insan icin cocugunun kendisinden utanmasindan daha aci ve utanc verici sey azdir. erkan tan, varsa ilerde cocugunuz sizden utanacak, burayi okuyorsaniz bunu bilin.
  • belkide secim yenilenecek diye aglayanlarinda destekledigi cumle.
    nerden baksan saygisiz,ahlaksiz,kindarlastirici.. bu tarz insanlara ne zaman prim vermeyi birakiriz, o zaman torunlarimiza, cocuklarimiza daha yasanilabilir bir ulke birakiriz
  • öncelikle herkesden özürdilerim, çünkü bir kaç kelime de olsa küfürlü bir şeyler yazmak zorunda kalabilirim.

bu puştun ben çizgisini değiştirmeden devam etmesinden yanayım. zira bu puşt sayesinde, akp denen yapının nasıl bir çete olduğunu, nasıl bir seviyesiz güruh olduğunu net olarak görüyorsunuz.
    akp'yi destekleyen az buçuk aklı başında seçmenlerde kimleri desteklediklerini daha iyi görsünler.
    devam et puşt herif, sen hiç çizgini değiştirme, aynen böyle.
hesabın var mı? giriş yap