şükela:  tümü | bugün
  • cahil insanların takip ettiği, cahil sunucunun, cahil cahil hezeyanda bulunma hedesi.
  • erkancığım, bak oğlum, senin gibi bir karakter görmedi bu ülke toprakları. bu topraklardan ne pislik adamlar geçti, hesap et.
  • eskiden rtük katı kuralları olmayan bir kurumdu. televizyonculuk daha doğaldı. bu tip o zamanların rahatlığı ile yayın yapıyor. nasıl olsa kendisi rte ve yasalarına göre hareket eden bir kanalda yayın yapıyor. aynısını fox tv'de fatih portakal yapsa kesin ceza almıştı. bu ve bunun gibiler hiç seviyesinde olan gazeteci veya televizyoncudur.

t: iktidar yancılığı ile para kazanan amele, gazeteci değil.
  • soylenis tarzi laubali ve yalakaca cumle. binali yildirim secim aksami cikip ben kazandim dedi, ona da “binalicigim daha baskan olmadin oglum” desene, yuregin yetiyorsa cumhurbaskanina tayyipcim oglum desene.

bir gun akp iktidari da biter, olumlu dunya sonucta. ilerde yalakaliklariniz yuzunden cocugunuzun sizden utanacak, bir insan icin cocugunun kendisinden utanmasindan daha aci ve utanc verici sey azdir. erkan tan, varsa ilerde cocugunuz sizden utanacak, burayi okuyorsaniz bunu bilin.
  • saygısız ve iğrenç bir üsluba sahip şahıs. ak parti’ye kaybettiren bunun gibi, (bkz: turgay güler) gibi kraldan çok kralcı olan ve saygı nedir bilmeyen tipler
  • pierre-antoine berryer'in "almak için eğilmek lazım." sözünün ne kadar doğru olduğunu göstermiştir.
  • öncelikle herkesden özürdilerim, çünkü bir kaç kelime de olsa küfürlü bir şeyler yazmak zorunda kalabilirim.

bu puştun ben çizgisini değiştirmeden devam etmesinden yanayım. zira bu puşt sayesinde, akp denen yapının nasıl bir çete olduğunu, nasıl bir seviyesiz güruh olduğunu net olarak görüyorsunuz.
    akp'yi destekleyen az buçuk aklı başında seçmenlerde kimleri desteklediklerini daha iyi görsünler.
    devam et puşt herif, sen hiç çizgini değiştirme, aynen böyle.
  • kendisini aşağıda ki şiirle ancak tabir edebileceğim bir şahsın tv ekranlarında sarf ettiği cümledir.

ben sana bok demem,
    boklar duyar ar eder.
    bir zerren düşse boka,
    onu da mundar eder.

tanrı senin hamurunu
    necasetle yoğurmuş,
    anan seni s.ç.r iken
    yanlışlıkla doğurmuş.

(bkz: neyzen tevfik)
  • böyle oldular.açın bakın sosyal medyadaki şebeklere.menfaat sağladığı yeri kaybetmemek için efendilerine ne methiyeler düzüyorlar.
    içinde olduğu durumu garipsemeden yaşamak ne değişik bir omurgasızlık.