şükela:  tümü | bugün
  • zonguldak karaelmas üniversitesi plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi anabilim dalı öğretim üyesi, profesör. türk plastik rekonstrüktif cerrahi derneği organizasyonlarında aktif görevlerde bulunmaktadır. interplast organizasyonlarında görev almıştır.
  • bugüne kadar çalıştığım en yetenekli, zeki ve merhametli doktorlardan önde geleni. zonguldak gibi bir yerde kendisi ile tanışmak çok şaşırtıcı olmasına rağmen kendisi ile tanışıklığımın üzerinden 2 yıl geçmesine ve farklı şehirlerde yaşamamıza rağmen hala iletişimimizin devam ediyor olması çok mutluluk verici. kendisinin konumunda olup bu kadar insancıl kalabilmek en ekstrem olanı. çok büyük bir yetenek ve çok büyük bir prof.
  • birçok açıdan mükemmel denilebilecek birisi. kendisi şu an aktif çalışan tüm plastik cerrahlar içinde gerçekten saygın bir konumdadır ve gerek meslekî kabiliyetleri gerekse de insanî yanları açısından en ustte diyebileceğim bir noktada.

    kendisinden ders almış, onun ameliyatlarında bulunmuş olmak, kendisiyle sadece muhabbet edebilmiş olmak bile benim için bulunmaz bir şey.
  • senelerdir zonguldak bünyesinde yaşayan biri olarak plastik cerrahi konusunda gayet başarılı olduğunu duyduğum prifesör. dudak estetiği yaptığı kişiyi tanıyorum ve doğala yakın şekilde iyi durduğunu söyleyebilirim. düşünen varsa etraflıca araştırsın...