şükela:  tümü | bugün
  • hiç üşenmeden elmadağ'dan kalkıp kadıköy'e geçmeme ve gerekli olan hardware - software her ne ihtiyacım var ise almama sebep olan güleryüzlü insanlarıyla iyi bir firma.
  • ucuz ve güleryüzlü hizmetiyle tüm pc parçası piyasasının arasından sıyrılan, sürekli alışveriş yaptıgınızda tadından yinmeyecek kıvama gelen firma. ayrıca her türlü feedback e açıklar.. her türlü sorununuza çözüm getirmeleri olasıdır bu yönüyle de tüm piyasadan çok daha verimli çalışırlar.. helal olsun demeli sanırım.
  • sitesinde ürün kategorileri arasında dola$ırken "january ayı ürünleri" ba$lığını görünce bana ve bilgisayarıma mavi ekran verdirmi$ bilgisayar $irketi.
  • dergi ilanlarına bakıldığında, bir reklam ajansıyla çalışması gerektiğini düşündüğümüz firma
  • "biçsen bilgi çağının mahsullerini." diye devam eden anadolu türküsü.. çelik'in son albümüne güzide yerini almıştır..
  • teknik servisi yalan olan bilgisayar firması.
  • bilgisayar aldığımıza alacağımıza pişman eden firma.
  • pc golddan daha iyi hizmet veren ve fiyatları daha uygun olan, daha adam gibi çalışanları ile bilgisayar parçası almak için ideal bir satıcı.
  • son derece kibar ve ilgili satış elemanları olan, ihtiyacınızdan fazlasını satmaya çalışmayan, ayrıca fiyatları da gayet uygun olan firma. bu arada satış sonrası teknik destek ve garanti kapsamlı uygulamaları da gayet iyi.

edit: aldığım laptop ı fabrika çıkışı hatası nedeniyle geri verdiğimde bana yenisini ancak ve ancak çok daha ciddi arızalı bir tanesini vermiş, bunun da bir yenisi ile değişmesini istediğimde "tabi biz hazırlıyoruz" dedikten sonra bana aynı makinaki format atarak itelemekle kalmayıp bir de salak yerine koyan gerizekalı teknik servis elemanlarına sahip şirket.