• çalışması için android 2.2 istiyomuş. 2.1 bile yetmiyo bu devirde, vay be.
  • kurduk kullandık.

1- bir kere yan yatırıp yatay okuyamıyoruz sözlüğü, kınıyoruz, yok mu bi çaresi?
    2- yazar olarak girdiğimizde, ben butonu ile beraber, "badi" ve son "kesinlikle olmalı", çoğu kişinin sözlüğü takip sebebi badi listesindeki 200 kişinin yazdıklarını okumak.

şimdilik maruzatlarımız bu kadar.

bunun bir de eksi sozluk şeklinde (türkçe karakter içermeyen adı olan) alternatifi var, acaba o nasıl bakmak lazım.

edit: yukarıdaki tespit ve hatalar entry'nin girildiği zamanla ilgilidir.

ayrıca o zamandan bu zamana kadar asıl bakılması gereken ekşi android uygulaması için:

(bkz: ekşin)
  • lan acaba programcısı şifreleri çalıp gitti gidiyordan satar da ortadamı kalırız diye içime şüphe düşürmüş programcık.
    ama olmuş bu. şifre girmeden de sol frame i görerekten ekşinin tadını çıkarmak mümkün.

edit : biraz kullandım ve fakat sağ sol sayfa geçişinin çok hassas olduğunu düşüyorum. sayfayı yukarı aşağı kaydırmaya çalışırken
    bir onceki sayfaya ve bir sonraki sayfaya kaydırıyor.
  • daha önceden android market'te yerini almış olan eksi sozluk adlı uygulamaya kıyasla çok çok daha iyi olan uygulama. zamanla daha da gelişeceğini ümit ediyorum. ayrıca koskoca sözlüğün adam gibi bir mobil versiyonunun ve ofişıl uygulamasının olmaması resmen ayıp.
  • (bkz: #22879866)
  • htc desire hd'i olanlar için söylüyorum, gereksiz olan bir uygulama. kendi sitesinden gayet rahat girilebiliyor ve bilgisayardaki gibi kullanabiliyorsun her ozelliğini. ekran desen yeterince büyük, yana da yatıyor, birinci sayfadan yirminci sayfaya direkt geçebiliyorsun, badiler var, şifre girmeye gerek yok her defasında ve hatta bu entry'yi telefonumdan giriyorum.

zö-edit: arkadas kim bu su seri eksi oy veren ibne. ne var lan bu dediklerimde, denedin de olmadi mi? programci yoksa sen misin olum!
  • en dandirik android telefonlarda bile calisiyor. cidden cok sade ve kullanisli bir uygulama olmus.
    yalniz ben de eksi applerin gereksiz oldugunu dusunenlerdenim. sozlugu hali hazirdaki haliyle telefonda kullanmak zaten cok kolay. yapilacaksa app seklinde degil de "sozluk lite" tadinda bir sey yapilsa daha iyi olur sanki.
  • markette yeni gördüm. güzel olmuş. lakin kaynak kodu yayınlasa da bilen biri baksa şifreler güvende mi diye.

daha gelişir bu da, yapan bir suser mı merak ettim.
  • her ne kadar kullanımı rahat olsa da, entry girilememesi yüzünden pek kullanılası değil.
  • buna bi kez login olayım dedim, bütün sözlük ayarlarımı resetledi. mesajlar tersyüz oldu, kendi sildiğim entryler çöpe gitmeye başladı, vs.
hesabın var mı? giriş yap