• evet istiyoruz artık dediğim uygulama. yıl olmuş 2017 hala site üzerinden giriyoruz. bari resmi bir uygulama olsada, app ile mesaj bildirimlerini alabilsek, entry girebilsek.
    gerekiyorsa bu aylık yazar maaşlarımızı ödemeyin, bir şirkete app i yaptırın, ben razıyım..
  • kesinlikle gerekli app

neyin beklediğini anlamıyorum.

tek kararıyla en büyük şirketlerin cirolarına takla attırabilen kitlenin nasıl olur da resmî bir uygulaması olmaz? anlamıyorum.
  • 1999'dan beri var olan, turkiye'nin en cok tiklanan 3. sitesinin hala olmayan seysidir.

azicik kuralasaniz, cogu insanin sozlugu artik akilli telefonlarindan takip ettiginin farkina varirsiniz. benim icin web tarayici uzerinden siteyi takip etmek zor, daha dogrusu sevemiyorum! iyi kotu bir iki app vardi gonullu arkadaslarin yaptigi, ama onlar da cokmus durumda.
    yani gercekten parasi neyse vermeye raziyim. o kadar cileden ciktim.

2017 yilinda sozlugun hala app'i olmamasi yonetimin ayibidir.
    kanzuk! sozum sana, az durum ye bize app yap. * *
  • zannımca app'te oluşabilecek potansiyel sorunlarla uğraşmamak ve kullanıcılardan gelecek tepkiler nedeniyle o topa girmek istemiyorlar. hazır muadilleri de varken gerek yok diyorlardır. bir de uygulamaya reklam yerleştirmek sıkıntı, oysa bir anda beliren reklam ekşi'nin vazgeçilmezlerindendir.
  • sabahtan beri hata veriyor, log in olamıyorum. bilgisi olan varsa yeşillendirsin.
  • bir günde kırk defa hata veren uygulama. indirdiğime pişmanım ama kaldıramıyorum da.
  • ios 13 yükledikten sonra uygulamayı açıyorum. herhangi bir başlığa tıklıyorum. ve boş bir (bkz: pena) başlığı açıyor. sonra uygulama kapanıyor. kullanmayı sevdiğim bir uygulamaydı ancak bozuldu. bir el atılmasını rica ediyorum.
  • ıos 13 ile arizalanmis uygulama, insan birisi ilgilense de tekrar calissa istiyor.
  • an itibariyle kullanmaya başladığım app. bakalım nasılmış.
hesabın var mı? giriş yap