şükela:  tümü | bugün
  • ola ki böyle bir hata yaptınız pm den gelecek yoğun mesaj trafiği ve aşağılama repliklerine hazır olun.
    7/24 görevdeler.
    her yerdeler

edit: o değil de müdehale yazmışım.

edit 2: duyarlılık adına açtığım bir başlıktı lâkin başlıkta hata olmuş "müdehale" yazısı nasıl düzeltilir? yada düzeltilmesi mümkün mü?

edit 3:bu konuda bilgi verildi.sadece "mod"lar düzeltebiliyormuş.yardımcı olacaklarını umuyorum." müdehale " çok rahatsız etti.

edit 4: ola ki bilinçli olarak bitişik yazıldı.düzeltme uyarısı bekledim.

edit 5: bu başlık altında yaptığım yazım yanlışı ve hatalı yazılara karşı olan duyarsızlık içindi.biraz da mizahi yanları olan bir içerik arşivi oluşması.kötü bir niyet ve amaçla değildir.yazarlar bu tür hataları düzeltme uyarısı yaptıkları gibi neden açıklaması ve de nasıl ne anlam kattığı yönünde bilgileri de paylaşması bilgilendirici de olmakta.mesele bundan ibaret efendim.

edit 6(son): niyetimi amacımı zaten belirtim.daha da ne denir bilmiyorum?
  • %1 daha fazla maaş için gece de mesai de oldukları görülmektedir.
  • güzel insanlardır var olsunlar.

şimdi şuraya bir metin yazacağım:

"senide muhatap alıp seninde onun ki, yani onun bir parçasınında, senin olmanı istediler. ben de bulunan senin ki, yani senin duyguların, gelecek de ki kalp yaralarımında sorumlusu sen de ki bu aymazlık olacak."

yemin ederim yazarken gözlerim kanadı, bir de bunu okuyacak insanı düşünün.

her şeyden önce türkiye'de yaşıyorsanız, türk'ün dili olan türkçeyi okuyup yazmayı öğrenin. burası türkiye, burada türkçe konuşulur.

metin, her ne kadar anlam bakımından çok sağlam olmasa da, şu şekilde olmalıydı:

"seni de muhatap alıp senin de onunki, yani onun bir parçasının da, senin olmanı istediler. bende bulunan seninki, yani senin duyguların, gelecekteki kalp yaralarımın da sorumlusu sendeki bu aymazlık olacak."
  • arkadaşlar aramızda para toplayıp sevgili suser’e türkçe dersi aldıralım.
    dalga geçip duruyorlar, üzülüyorum.
  • diliyorum modlar başlığı düzeltmez de gelene, geçene ibret olur. hatta ekşi'nin girişine tabela olarak koymalı.