• ekşi sözlük yeni fasilitesi. yazarların yazarlara her türlü duyuru yapmaları için sade ve basit bir sistem. ayrıca ah şu neydi ulan sorularını sözlüğe başlık açarak soracağınıza, yanlış ukteler vereceğinize buradan rahat rahat verebilirsiniz.

  moderasyon için (bkz: #9903841)

  http://www.eksiduyuru.com/ açıldı!
  eksi duyuru'nun şu anda 2 web sitesi bulunmakta, birincisi ekşi sözluk üzerinden erişilebilinen, ikincisi ise http://www.eksiduyuru.com/ adresinden erişilebilinen. iki site arasında bir miktar paylaşım olacak, fakat genel olarak ekşi sözlük üzerinden erişilen site sadece ekşi sözlük yazarları içindir.

  herkesin işine yarayacağını umduğum bir compumaster icadı.

  ulaşmak için sub-etha'ya bakınız.

  hataları bana bildiriniz.
 • nokta karakteri yahut başka bir karaktere alerjisi olan fasilite. bir de sayfalar ilk tıklamadan ziyade ancak refresh edince gelmekte. işlevsel açıdan bakarsak gayet faydalı olacak bir fasilite. lakin verilmesi muhtemel cevapların forum tadında gözükmemesi (mesaj fasilitesi ile cevap veriliyor şu anda) "ben de" otomatik tepkilerini doğurabilir. misal birisi bir şeyin linkini sordu, aynı taleple bir sürü insanın gelmesi kaçınılmaz olacaktır. bu durumda forum olayından da uzak duracak şekilde en azından bir ya da bir kaç cevabın gösterilmesi faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

  (bkz: beyler repleri unutmayalim emege saygi)

  edit: benim alerji olarak algıladığım problem giderilmiş.
 • ilk duyurusunun kendisi olmasi hagaden ironiktir ama
 • süper olay artık play station mı satıcaz aha burda evimiz bir ay boş pasaportuyla rus hatun mu arıyoruz burda, ayna grubunun tüm albümleri elinizde ve satıyorsunuz utanmadan gene buraya. yarramıyeroooooo duyurularından gayrı çok faideli bir eser fakat dikkat edelim de götümüze girmesin evet
 • "bir nevi duyuru platformu"...
 • rastgele renkleriyle çok güzel kombinasyonlar yaratan, sadelik harikası tasarımıyla göz dolduran yeni ekşi aparat..
 • karpuzcu megafonunu andıran logosu çok başarılı olan bir çalışma.
 • moderasyonsuz haliyle suyunun çıkarılmasına son derece müsait oluşum. tüm ciddiyetime rağmen aklıma abuk subuk duyuru ve ilanlar geliyor, kendimden biliyorum.
hesabın var mı? giriş yap