• gecenin bir yarısı insanın aklına soru takılınca, başvuracağı bir sitedir.
    kullanın, kullandırtın.
    *
  • sözlük içerisinde bir şekilde daha fazla ön plana çıkarılması gereken site. bazı yazarlar ekşi duyuru'da sorabileceği soruları ilgili şeylerin başlığının altına yazarak sözlüğe çeviriyorlar. örneğin adam telefon almak istiyor, telefonla ilgili bilgi istiyor, gidiyor telefon modelinin başlığının altına "bilgisi olanlar paylaşsın" yazıyor.

kanzuk buna bişey yapması lazım. duyuruyu duyur kanzuk!!!!1111
  • sevgilisi olan insanların eğlence aradığı yerdir aynı zamanda. kadını erkeği farketmez.

kadınlar genelde cevaplarını beğendikleri erkeklere yürürken erkekler direk yürür. hele ki ifşalarda azcık erotik fotoğraf koyduysa ya da sürekli 'saçımı ne renk yapayım?' 'saçımı kestireyim mi?' 'göbeğimi deldirdim nasıl olmuş?' 'çok mu zayıfım? :(' diye sorduysa.

hele aralarından iki kişi var ki yüzlerini daha koymadılar ama vücutlarının her parçasını gözlerimize soktukları için yolda görsem tanırım artık.

genelde zirvelere kız düşürmeye gidip yattığı kızı gece evine gönderen ve 'uf hala eski sevgilimi unutamamışım' diyenlerle, fakbadi ilanı açıp iki saat sonra 'duyurudan biriyle yattım' diye duyuru açanlarla, +18 içerikli duyurulara 'şöyle gömerim böyle emerim' diyip aslında öpüşmeyi bile beceremediklerini duyduğumuz insanlar da vardır arada.
    evli adama yazan veya önüne gelene yazıp bakireyim diye övünen kadınları da es geçmemek lazım.
    favorim ise yatmak için yavşayıp yavşayıp iş çıkmayacağını anlayınca hakaret edenler.
    dolandırıcılara şimdilik girmiyorum. belki sonra onları da açıklarım.

ruh hastaları çoktur ama terbiyesiz ruh hastaları hiç çekilmez. zaten duyurunun eline verenler de onlar.
  • dönem dönem troll istilasına uğruyor. sözlükte hızını alamayan hastalar duyuruya koşuyor ve buna dur diyen yok. ama yine de faydalı.
  • istanbul büyükşehir belediyesi edirnekapı birimi öksüz ve yetim olmak kaydıyla ilköğretim - lise öğrencisi olan çocuklara anında 200 tl para yardımı desteği vermektedir. başvuruda bulunmak isteyen veliler aşağıda istenilen belgeleri temin edip başvuru yapabilirler.

*öğrenci belgesi
    *veli kimlik fotokopisi
    *ölüm belgesi

son 4 gündür acele ediniz
    (etrafınızda bu durumda olanlar var ise lütfen sizde bilgilendiriniz.)
  • sahipsiz kimsesiz kalmış birine 200 lira verme ya inan işini görmez bi boka yaramaz
  • windows 10 işletim sisteminde usb wifi kullanmak istiyorum ama bir türlü bağlanamıyorum.gerekli sürücüler yüklü ancak inca'nın mevcut model için windows 10 sürücüsü henüz yok.windows 8 de iş görür diyorlar,denedim olmadı
    kullandığım marka model : inca iuwa-300n, şöyle
    yardımcı olabilecek yazarlardan yeşil bekliyorum.
  • arkadaşlar,

zengin bir eş bulmak istemiyorum, çünkü halihazırda bulunan kadınımla mutluyum ama babam yok. zengin baba tanıdığı olan varsa lütfen yardımcı olsun, çünkü çok çalışarak falan olmayacak zaten maksimum da çalışıyorum(ayın 28 günü*11 saaat, boncuk değil).

neyse işte zengin baba lazım, uzaktan sevsin. kadın dırdırı ile de uğraştırmam onu, hatta bana ufak büfe tarzı bi yer açsın, sonra da gidebilir de ama çılgın bir fikrim var ve iyi iş yapacak.

durum bu sözlük yardımlarınızı bekliyorum.
  • özellikle tekirdağ'da olanların göz atmasını rica ettiğim; mama yardımı .

edit: duyurum saçma sapan sebeplerle silindi. bu yüzden burada durumu kısaca anlatacağım. çünkü devamlı bir ihtiyaç söz konusu.

avşa yazlık bir mekan olduğu için şuan orada yaşayan insan sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar. oradaki bir avuç iyi insan, sokaklarda açlığa mahkum edilmiş canları yaşatmak için savaş veriyor. lütfen yardımlarınızı avşa sokak canlarından sakınmayın.

yardım etmek isteyenler yeşillendirebilir. teşekkür ederiz.
hesabın var mı? giriş yap