şükela:  tümü | bugün
  • bi' süre önde kedi sahiplendiğimiz için bi' çok konuda bilgiye ihtiyacımız oldu. bunun için yüzlerce yeşillendirmede bulunarak tavsiye karşılaştırmaları yaptım. hala daha kimi konularda fikir edinebilmek için sayfalarca başlık okuyor, özel mesaj ile soru soruyorum. gerek veteriner hekim, mama, kum gibi konularda tavsiye ya da anlık anlayamadığımız durumlar ile ilgili fikir alış verişinde bulunabileceğimiz faydalı bi' whatsapp grubu olur gibime geliyor.
  • olursa katılacağım grup. bazen insan şüphede kalıp farklı bir fikre ihtiyaç duyuyor.
  • katılmak isteyen arkadaşların yeşillendirmesi ile oluşturabileceğim gruptur. umarım kurulur.
  • 3 kedi + 1 köpek + 1 papağan ile katılabilirim. dalga geçenin kalbini kırarım, ev nasıl böyle doldu fikrim yok.
    eskiden deniz ve tuzlu su akvaryumu da vardı, hayvanat bahçesini tasfiye ettik gibi yavaş yavaş.
    20 kişi falan olursa iyi, yoksa monolog oluyor.
  • katılmak isterim bu gruba efenim. saygilar
  • hayatını "kız düşürmek" üzerine kurmuş olanların katılmaya yanaşmamasını desteklediğim oluşumdur. engelli kedi sahiplerinin ya da ilk defa kedi sahiplenenlerin tecrübeli evcil hayvan sahiplerinin fikirlerine ciddi anlamda ihtiyacı olabiliyor. veteriner konusunda da hakeza.
  • eşek var bizde,gerçekten,sahibi geçen yıl terketmiş,1 yıldır avlunun kenarında yatıyor ,alıştık.
  • deneyimli kedi sahibi olarak pek çok konuda yardımcı olabileceğim bir grup olsa da, whatsapp doğruca numara göstereceğinden aslında e-mail üzerinden yahoo grubu olarak kurulmasını tercih edeceğim yardımlaşma platformudur. dört kedimle (her an beş olabilir) hazır ve nazırız.
  • beni de alın lo lütfen. husky ve mubişim var :*