şükela:  tümü | bugün soru sor
  • içerisi çok güzel, şampiyonlar ligi gibi.galericiler,pırlantacılar...
  • profil fotoğrafı şu şekilde olmalıdır...
  • 10 numara 4 yıldız muhabbetin döndüğü grup
  • ergen ruhlu yazarlar tarafından yönetilen grup.

bu grup başlangıçta sohbet amacıyla kuruldu. sonra bir takım arkadaşlar hadi sohbet değil taraftar grubu oluşturalım şunu yapalım bunu yapalım moduna girdiler. gruba sadece sohbet etmek için gelenlerin itirazları ile bu arkadaşlar organizasyonlar yapmak için 2. bir grup kurmakla yetindiler.
    zamanla hızlarını alamayan bu yönetici yazarlar grupta yazmıyor diye rastgele adam çıkarmaya, insanları grupta mimleyip siz neden yazmıyorsunuz hayırdır tarzı mesajlar atmaya başladılar. sanırsın sohbet grubu değil gizli örgüt.
    bugün itibari ile de içeride ajanlar var diye daha güvenli bir grup kurmaya karar vermişler.
    çözüm olarak da gruptan çıkarken var olan sohbet grubunu kendi mallarıymış gibi kapatmayı bulmuşlar. grubun adını 'tasfiye özelden yaz' yaparak herkesi çıkarmışlar.

bir yandan da iyi oldu sanırım yoksa yakında herkesten kimlik fotokopisi isteyeceklerdi. *

imza: kurulduğu ilk günden beri grupta olan bir yazar.
  • bir ara dahil olup sırf galatasaray marşını okuyup göndermediğim için yöneticiler tarafından galatasaraylı olmadığım sonucu çıkarılıp atıldığım grup.
    kaçının yaşı yeter bilmem ama o meşhur "seni sevmeyen ölsün" tezahüratını daha çocukken o tribünde söyleyen, sami yen önünde kuyrukta cop yiyen var mıdır acaba aralarında merak ediyorum.
  • numaramı göndermiş olduğum halde dahil edilmediğim gruptur. ayrıca dursun özbek istifa.
  • kurulduğu ilk günlerde içerisinde olduğum gruptur. sezon başı transfer döneminde yöneticilerden birinin önerdiği bir futbolcu için twitter da kampanya başlatmak istenmiş benimde dahil olduğum bazı kişiler itiraz ettiği için aktif olmamakla, destek vermemekle suçlanmıştık. bu insanlardan bir kısmı gruptan atılmış, bende kendi isteğimle grubu terk etmiştim. şimdi yazılanlara bakıyorum da doğru karar vermişim.
  • başvurumuzu yaptık bakalım gayet keyifli bir grup olacağını düşünüyorum.
  • gerçek galatasaray severlerin dostluklar kazanma ve takımlarına destek olma amacıyla buluştuğu grup. keyifli muhabbetler dönmekte.