• 'ekşi sözlük steam grubu' ismiyle bir grup mevcut ancak aktif değil. 2012-2013 yıllarında etkinliğini sürdürmüş ve tarih onu ne yazık ki sahneden silmiş, sadece adı kalmış. bize de adını saygıyla anmak düşer.

yaz indirimleriyle beraber iyice popüler hale gelen kullanışlı steam platformu artık pek çoğumuz tarafından tercih ediliyor. madem tercih ediyoruz, bazı çok oyunculu oyunlarda elin adamlarıyla takım olmak yerine birbirimizle takılalım, güçlerimizi birleştirelim ya da kapışalım. ekşi gamers steam grubu işte bu düşünce ile ortaya çıkmıştır. lan olm yok mu birileri şu bölümü geçelim ya da dur bir kaç kişinin eline vereyim de görsünler diyorsanız, gelin gruba katılın.

bu arada açık grup değil, her önüne gelen girmesin diye. üye olmak için bana steam adınızı mesaj olarak gönderirseniz ya da bu başlığın altına yazarsanız size davetiyeyi 24 saat içerisinde gönderirim.

edit : kullanıcı adı ile bulmak biraz zor, aynı isimle birden fazla kişi olabiliyor. eğer link şeklinde gönderirseniz çok daha isabetli olur. link falan nasıl oluyo bilmiyorum uğraşamam olm ben sadece kullanıcı adımı biliyorum diyorsanız yine o da olur tabii sizin canınız sağ olsun.

edit 1 : gruba girdikten sonra kendi oyun etkinliğinizi oluşturup diğer tüm yazar arkadaşların sizin oyun etkinliğinize gelmesini sağlayabilirsiniz. tabii müsaitler ise.
  • bilmeyenler için;

sourgaming
  • steam ismim "ctugtez" ilen katilmayi istedigim
  • up up dedirten basliktir efenim.
  • davetleri beklediğimiz grup. sıraya nereden giriyoruz?
  • çaylak dıye bızı de boş gormeyın dedıgım gruptur.
  • bir cs go'cu olarak katılmak istediğim grup. mg1-2 den selam ederim.
  • katılmak istediğim grup.bi el atıverin gençler :(
  • hangisine katılacağımı bilemediğim grup. bu dönemde sabırlı ve sakin oyuncu bulmak zor. kafa dengi insanlarla eğlenebileceğimi düşünüyorum, bi tur ben de bineyim lan.
  • 500 tane aynı amaçla açılmış ekşi steam gruplarının 501incisi. hayır, armaya inanın arkadaş. niye zibilyon adet klon grup açmakta ısrar ediyorsunuz ki?
hesabın var mı? giriş yap