şükela:  tümü | bugün
  • nice gerçekleri aydınlatan sözlere yardım ve yataklık eden bir platform. iddia bu, benden çıkar, en azından çilingire maymuncuk olur! yani sonuçta, vizyonun sosyal atışmalı tarihçisi, mahallenin çatlak berberi, bildiğimiz nostradamus, ayrıca evliya çelebi, sonra evin küçük oğlanı ve dahi burhan pazarlama bile atıp tutuyor, kimseye de ne yalan borcu var ne de hesap veresi. anlaşılan o ki, sağlam olduktan sonra her iddiaya inanılabilir. öyle böyle zorlansa aydınlatılabilir de. hep olan bu; kulaklar iddialara, sinirler atmasyona aç!

ve iddia ediyorum ki iddia olmasaydı ekşi sözlük, orhan kemal yazmasaydı kanal d çökerdi!
  • iddia ediyorum ki bu başlık alabildiğine entry içeren başlıklar listesine girip ekşi itirafla kapışacak!
  • iddia ediyorum ki; dünyada, insanların yüzde doksan sekizi tek eşlilik yerine iki eşliliğin "doğal" olmasını tercih ederdi. o her zaman gözüne takılan, akılda kalan, arzu edilen ikinci kadın/adam da diğer tarafı kaybetmeden ara ara koynuna girebileydi ne güzel olurdu değil mi?
    geriye kalan yüzde ikilik dilime düşen arkadaşlara hiç bulaşmıyorum, eros onları korusun ve iki eşlilik mümkün olmayacağına göre kendisi de biz, hayallerde yaşayan ibnelere yönelsin.
    gerçi aşktan gözüm kararmayalı epey bir zaman oldu. şu ayık halimle, iyi mi kötü mü onu bile kestiremiyorum.
  • rüzgara karşı 1,5 metre işer, üzerime 3 damladan fazla değdirmem...
  • poli p.tesi maça giderse bi paket sigara ısmarlıcam.