*

• kadın yazar sayısının arttırılması.
    sürekli şöyle şöyle yapan kadınlar
    şunu giyen kadınlar
    bunu bunu diyen kadınlar diye açılan başlıkların karşıtlarının açılması ve o karşıt başlıklarda da "ahkam" kesilmesine imkan tanınması gerek.
  • resmen başlığı aradım buldum. çünkü isteklerim var. gerçi eksiden değil, genel olarak. ama biraz kafam güzel burdan da kabul olur herhalde.

ben böyle hollanda'daki inekler gibi dağlara bakıp semirmek istiyorum. akşam giyinip süslenip insan gibi bara gidip mac seyretmek istiyorum. tek başıma da olsam istediğim zaman, istediğim yere, istediğim kıyafetle gideyim istiyorum. sokaklarda biraz dolaşip, deniz kenarinda sarap içmek istiyorum. aşırı güzel tren yollarından geçip, izlerken rüyalara dalmak istiyorum. acayip hayaller kurup, camdan kendime bakarken kıkır kıkır kendime gülmek istiyorum. hayatımda ne siyaset, ne muhalefet, ne boktan olaylar, ne katiller, ne de yobazlar olmasın istiyorum.

aşık da olurum belki, onu da biraz istiyorum, gerçi çok değil. ama diğerlerini çok istiyorum. hiç biri olmazsa, olur ya. niye olmasın. çok da şey değil yani.
hesabın var mı? giriş yap