şükela:  tümü | bugün
124122 entry daha
  • dün sabah saat 3 gibi üs bölgemize sizma girisimini onceden fark edip yanima 4 asker alarak kontraya ciktim. hakime yerlesmeme ragmen alcaktaki dere yataklarini kullanarak kactilar. maalesef 5 terorist elimizden kacti.

sicak catismaya da girerek askerlik hayatimda gormedigim bir sey kalmadi. birkac gun once us bolgesini ziyaret eden tuggeneral bizzat bana hediye getirmisti. birkac gun sonrasinda sehit olsam, terhisime 1 ay kala cok yazik olurdu bence bana. ana haber bultenlerinde bol acikli kliplerde oynayabilirdim. kismet. o catisma aninda aklima gelen onlarca dusunceden bir tanesi de buydu. korku falan kalmiyor bu dusunceler sayesinde. yatirim tavsiyesidir.
  • kaostan besleniyorum. kaosu seviyorum.
  • anneden kalan bir çift küpeyi gösteriyor teyzem. vay be diyorum! giden gidiyor, geriye eşya kalıyor. sonra tamamlıyor; "şu eşya kadar kıymetimiz yok"
    doğru mu bilemiyorum da içime oturdu bu söz.
    geçen dolap temizlerken çıkan, babamdan geriye kokusuyla kalan şapka geldi bak aklıma şimdi.
    eşyanın insana ettiği...
    her insandan bir tomar çöp kalacak geriye.
    isterim ki yüreğimden birkaç iz kalsın hayata. yaşadım, hissettim diyebilmek için!
  • sadece çok üzücü. birinin sizinleyken telefondan başka birine uygunum işim yok demesi. sadece çok üzücü. bir insanın yaşayacağı en büyük acılardan biri varken yok görülmesi. hatta görülmemesi.
  • ben sana çok yoruldum.
  • abi herhalde her şeyi kendi kendime yaşıyorum.
  • valla benim hatun utu yapmayi bilmiyor ya da sevmiyor. olabilir zorlamiyorum. sonucta kolelik degil birliktelik. neyse gecen tasak muhabbeti yapmayi seven bir arkadasin dikkatini cekmis. "yenge tisortu utulemeyi unutmus" dedi. hatuna laf geldi ya zoruma gitti. o gun bugundur kendi utumu yapmaya basladim. o serefsiz arkadasim da karsima cikmiyor ki gogsumu kabarta kabarta etrafinda birkac tur atayim... icime oturdu. neyse kimseye soyleyememistim rahatladim.
  • yaş olmuş 28 ve fok balıkları kadar yalnızım. tam bir yaşamak ağrısıvar içimde. beklentilerimin hiçbiri karşılığını bulmadı. yaşamak mı lan bu.
  • 4-5 yıl sonra ilk defa sinekkaydı traş oldum. yolda yürürken yanımdan geçen insanlara bööö diye bağırıp korkutasım geliyor.
  • 2 geçen kış bir kadınla tanıştım. hatta tartışırken itin götüne sokup çıkartırken oldu bu etkileşim. taksim'de buluştuk. havalar soğumamış henüz. en beğendiğim gömleğimi giydim, balkon'a gittik. ulan kız bir güzel, bir güzel sorma. balkon'u bilen bilir, oradan atla dese "sikerim böyle dünyayı" diye atlayacağım, öyle keyifliyim. konuştukça konuştuk, konuştukça konuştuk. meğersem türkiye'de çok ünlü bir markanın sahibinin kızıymış. ruhumuz fakir amınakoyayım, bi'hüzün çöktü üstüme. niye ki şimdi sen zengin çıktın, ne gerek vardı? çıkıp yürüdük biraz istiklal'de. vedalaştık sonra. ertesi akşam yine buluşalım dedi, işteyim, yastayım, hastayım dememe rağmen ısrar etti. gitmedim. gece eve falan geliyorum neredesin diye mesajlar atmış. sabah hattımı değiştirdim; 7 senelik hattımı... ben ne bileyim dolar böyle yükselecek amınakoyayım.
38 entry daha