şükela:  tümü | bugün
129789 entry daha
  • dostoyevski, ölmedi kumar borcundan kurtulmak için ölü numarası yaptı ve halen saklanıyor eğer aramızda toplanıp borcunu ödersek tekrar döner.
  • o kadar troll yazar var ki kimisini mesajda yazdığı ilk cümleden tespit edip direkt engelliyorum.
  • kızıma yemek yedirirken her kaşıkta ağzımı açıyorum sanki kendim yiyormuşum gibi.
  • içimde vahşi bir hayvan var benim.
    içimdeki hayvanın kafesinden kurtulmak için çırpınırken çıkardığı sesler geliyor kulağıma ne kadar duymak istemesemde.
    vahşi bir kurt,zincirlerinden kurtulmak istiyor,çığlıklar atıyor...
    bedeni kendisine hapisane olan bir "şey".

sadece içgüdülerim ile yaşamak istiyorum biliyor musunuz...

ta en başlardaki ilkel hayata geri dönmek istiyorum .roşa testinde gördüğüm resim aklıma geliyor.
    her bir hayvanlar alemi ferdinin parçaları ile oluşturulmuş yarım çember ve ortasında iki sutunu birleştiren kanlı kelebek kanatlarının olduğu bir sunak.
    orada bulunmak istiyorum.fazla düşünmeye ihtiyacın olmadığı ve irademin ilkel içgüdüler ile birlikte uyuşmuş, bir rüya içinde yüzdüğü bir hayat...
  • ileri düzeyde anksiyete bozukluğum var. bunun yanı sıra özgüvensiz ve az biraz sosyal fobi sahibiyim. lakin nasıl oldu nasıl yaptım bilmiyorum ama; benimle tanışan insanların hepsi aynı şeyi söyledi. dışarıdan aşırı kibirli ve soğuk gözüküyormuşum. o yüzden bana yaklaşmaktan ilk başta çekinmişler.

biri benim yanıma geldiğinde ben içe doğru zçtığım için konuşamıyorum! bunun karşı taraftaki yansımasının "kibrini skeyim" olabileceği hiç aklıma gelmemişti.

anksiyetik manyaklığım beni kibirli gösteriyormuş la bu nasıl bi ironi rabbişim?
1 entry daha