şükela:  tümü | bugün
123890 entry daha
  • çok yorgunum keşke dört beş gün tatil yapabilsem
  • bende sorun var galiba ya.

edit: tekrar düşündüm taşındım ve sorunun bende olmadığına karar verdim. sorun bende değil sizde sayın insanoğlu. anksiyeteme yenik düşmeyeceğim bebeler.
  • --- spoiler ---

bu kısımdan sonra hanım hanımcık olmaya devam edeceğim ikinci spoiler
    --- spoiler ---
    --- spoiler ---

ağız dolusu küfetme isteği duyduğum zamanlardan birindeyiz arka arkaya fak fak fak diyip sizin dininizi imanınızı işinizi gücünüzü sikeyim illa bilekleri dikine mi keseyim modundayım birilerini mi gırtlaklayım tuvalet terliğiyle adam mı döveyim napsam da şu boktan durumu atlatsam cibiliyetini şaaptığım çapsızlar ne istediniz lan benden
    --- spoiler ---
    sakinim rahatladım ve uyuyacağım.
    edit: noktalama
  • (bkz: #77161104) şu entryi en az otuz kez okudum. biraz daha okursam ezberleyecem. ben hayatımda beni bu kadar iyi anlatan bişey okumadım lan. uymadığını düşündüğüm bi kaç ayrıntı var ama onların da sadece olmadığını umduğum şeyler olmasından korkuyorum. bi de her okuyuşumda hem böyle içimde bişeyler cız ediyo hem de pis pis sırıtıyorum. sanırım içimde insanlık namına kalan son şeyleri de bayağı derine gömmüşüm.
  • çoğu zaman yanlış bedenin içerisine hapsolmuş gibi hissediyorum. bir türlü tam olarak kabullenemedi ruhum aynada gördüğünü. belki mükemmelliyetçiliğimden belki de gerçekten beğenilecek bir tarafı olmadığından... şiddetle saçmaladığımı söyleyenlere inanasım gelmiyor. beni kırmamak için oyle söylüyorlar veyahut sevdikleri için öyle hissediyorlar gibi. kimi zaman çok hoş görünüşüm olduğunu söyleyenlere bağırasım geliyor. "şaka mı yapıyorsunuz?" diye. neyse ki çoğu zaman olduğum kişiyi seviyorum. bir de onunla kavga vermek çok ağır olurdu ruhum için.

edit: bi' yürümeyin kardeşim. kadın falan değilim. oldu mu?
  • bebeklik dönemi ve yetişkinlikteki geçirdiğim sakatlıklar - ameliyatlar dışında hayatımda ilk defa bir günü tamamen yatay pozisyonda geçirdim. belki istisnası az önce aldığım duş olabilir. şimdi de gidip yatay pozisyonda uyuyacağım. inşallah bir daha ömrüm boyunca böyle bir şey olmaz.
  • uzun süredir birsey yazmiyordum günlüğüme. bir yıl sonra dertleşmek için yazdım.
    daha önceleri de buraya yazıyordum. içimi dökmek istiyorum ama durduramam diye korkuyorum. günlükte üçüncü sayfa da zor durdum. bir erkek olarak daha katı olmam lazım ama yetmediğim yetemediğim beni aşan durumlar var. suskunluk yaşamaya başladım. bu nedir biliyor musunuz. iç kanamasıdır insanın. içim de içinde yüzdüğüm denizi kana bulamak bu.
    şebnem ferah şarkılarında ki hüzün, iç çekişleri ve çığlıklar kapladı denizi. işte böyle zamanlarda suskunluk içime çivilenmeye dönüyor.
    içime çivilendigimde dışım bir taputa dönüşüyor. kendi cenazemi de kaldirirsam tam olacak eksi sözlük tabiriyle.
    böyle bunalımli kelimeler dokulmeyecekti buraya. belki yıllarca daha birsey yazmayacaktim günlüğüme en sevdiğim insan, kör bıçağı saplamasaydi denizime.
    bak durmuyor işte akıyor düşüncelerim. sızıyor kanlı deniz, kör bıçak yarasından. yeter lütfen. sadece huzur istiyordum. yazmak düşünmek kanamak istemiyorum. neden böyle oluyor.neden içime çivilenmek zorundayım. niye hep başa dönmek zorunda kalıyorum. sadece huzur ya sadece huzur
    uzun süredir birsey yazmiyordum günlüğüme. bir yıl sonra dertleşmek için yazdım.
    daha önceleri de buraya yazıyordum...
  • bayadır tamamen yalnızım. ne sanalda ne de gerçekte bir tane bile dostum kalmadı.
    cidden çok garip bir şeymiş. hem huzur hem de keder veriyor. bir nevi iki ucu boklu değnek gibi sınırsız yalnızlık.
    bazı kopuşlara yine de acayip üzülüyorum. ben mi onları harcadım onlar mı beni harcadı bilemiyorum ama sonuç olarak yaşamdaki her bağ geçiciymiş. zaten
    hiç sevgilim falan da olmadı. olmasın da. insanlarla asla uyumlu olamıyorum çünkü.
    ergen doğdun ve ergen öleceksin galiba magic of loneliness. o sondaki ergen "g" si k de olabilir. kimbilir...
  • bu hafta çok yoğun olacak. 2 tane şirket kuracağız. noter, ito, vergi dairesi muhabbetleri olacak. aynı zamanda kdv haftası ve patrona rapor yetiştireceğiz. tabi bu işleri angarya işler çıkmaz ise yetiştireceğiz. angarya çıkarsa vay halimize. bide personelin salak saçma problemleriyle uğraşıyoruz.

bu hafta bizim müdür birkaç personeli şamarlar sanırım.

edit: şirket kuruluşu ile ilgili son değişiklikleri, yarın şirket kurmak başlığı altında paylaşacağım.
  • hayatı izin verdikleri kadar yaşıyorum ve ne zaman delireceğimi merakla bekliyorum.
85 entry daha