şükela:  tümü | bugün
114428 entry daha
  • kaybediyoruz albayım.
  • cumartesi gidiyor olman beni üzüyor. oturup saatlerce seni izleyebilirim. nasıl böyle hissediyorum onu da anlamadım. lütfen tekrar gel ya da bana yaz olur mu. offf keşke bu hislerimi bilseydin en azından.
  • az önce +905555551500 numarası aradı ve faturalarımı elektronik posta ile alarak doğaya katkı yapmamı istedi. telefonuma kod gönderip onu söyleyince aktifleşeceğini söylediler. kıvrak zekamla dolandırıcı olduklarını anladım ve onları oyalarken evin arka odasına ilerledim, tüm kapıları kapattım ki içerdekiler duymasın. içeriye geçince kodu söylememi bekleyen elemana dümdüz, ana avrat sövdüm. eleman tüm kibarlığıyla saygı sınırlarında kalmamı istedi, 'seni de saygını da' diyerek devam ediyordum ki telefon suratıma kapandı. google'dan arayınca türk telekom müşteri hizmetlerinin numarası olduğunu öğrendim. bundan sonra ne olacak, dava açarlarsa zıçtım falan diye düşünmeye başladım.

olay bitmedi, hemen ardından hattıma hediye internet tanımlandığı içerikli mesaj geldi türk telekomdan. neler dönüyor çok merak ediyorum :(
  • sözlük fena koktu. 3-4 gündür halk tv dahil bu lince ortak olanlara yazıklar olsun! şimdiden 62 badi, 1111 engelli var listemde.
  • libidomun önündeki yegane engel tembelliğim olsa gerek. bugün bir başkasına tembel deyince dank etti. ben tembel olmasam başkasının gönülsüzlüğünü doğrudan tembellik diye yorumlamam. kişi kendinden bilirmiş işi.

bu arada abicim, ister tembel ol ister gönülsüz, ne kadar ekmek o kadar köfte. çabalamayana meme yok da diyebiliriz.
  • sözlükte biri var ağır ruh hastası. ahahaha.
    bu kişi erkek ama bir hesabında ağır feminist gibi davranıyor, birinde aktroll, birinde muhalif, birinde meriç, birinde " kadın düşmanı" , birinde 30 yaşında müdür, birinde 37 yaşında mühendis, birinde ankaralı, birinde izmitli , birinde naif tatlış kadın, daha bir sürü var say say bitmez.

beni en çok güldürende yan hesaplarının birbirine nick altında iltifatlar yağdırması. bazen de kadın düşmanı olan hesabının orijinal oldugunu göstermek için naif tatlış kadın olan hesabından nick altında atar yapıp, kendi kendine ayar veriyor ahahaha.
    çaylak olduğu hesapları saymıyorum bile. feminist hanımlar harun abiler aranızda dolaşıyor bilginize.
    nasıl ruh hastaları var yaa yemin ederim ki şaşkınım.

kendi açtığı başlıklarda yan hesaplarından en çok fav alacağını düşündügün entryleri yazıp debeye giriyor falan. allah yardımcısı olsun ne diyim. asjakş

neyse ki bir hesabında kendi olarak yazıyor. okudum da biraz;"hayatım boyunca hiç bir kadın tarafından sevilmedim" yazmış. ayy acımaya başladım yaa. manyak psikopat tamam ama o da insan. valla bu manyaklıkları görünce kendi halime şükretmeye başladım. meğer ben normal bir insanmışım neler varmış neler.
  • beşiktaş'ta arkadaşlarla buluşacağız bugün. benim işim erken bitti attım kendimi beşiktaş'a ama nasıl uykum var. girdim bir mekâna, çifter çifter espresso söylüyorum.

yan masada biri kız biri erkek iki genç var muhtemelen lise çağlarında. muhabbetleri arkadaş tadında. ama vücut dilleri, o umut dolu gülüşler, o her bahane buldukça birbirine dokunmalar... flörtleşiyorlar besbelli :) umut dolular, enerjikler, çok mutlular. fonda blue - all rise ve backstreet boys - quit playing games with my heart çalıyor. bütün bunlar beni yıllar öncesine götürüp gülümsetmeye yetiyor :)

belki ileride üzülecekler, belki çok başarılı olacaklar. bilemeyiz. ama emin olduğum bir şey var; bugün onların günü :)
  • belli etmiyorum ama dünyanın en alıngan adamıyım.
  • aylardır adını hatırlayamadığım bir kavram için çok kafa patlattım. bir türlü çıkmıyor.

bir şeyin zıddıyla birlikte var olmasını karşılayan bir kavram vardır. diyalektik ya da yin yang gibi bir şey değil.

bir şeyin hem kendini hem karşıtını barındırması gibi bir durumu karşılar. diyalektiği tarif ediyorum gibi gözüküyor ama değil. felsefi bir kavram değil bahsettiğim.

bir bileni çıkar da "şunu mu diyorsunuz" diye sorar belki umuduyla bunu yazdım, itiraf kısmı da budur.

edit: oksimoron!!!

fft adlı yazar arkadaşa minnetle... kendisi sözlüğün en süper yazarıdır şu an itibariyle benim için.*
  • olmaz diyordum. hayatım bundan sonra hep bir şeyler eksik devam eder; bir şeyler noksan olur diyordum. ama artık dediğim gibi: '-dum'. güzel şeyler oluyor hayatımda artık. çok büyütmüşüm gözümde seni. zaman çok güzel öğretti bana. bu da bugünün hatrına sana gelsin: (:
96 entry daha