şükela:  tümü | bugün
127639 entry daha
  • yarın kardiyolojiye muayeneye gideceğim, doktor holter filan takarsak cumaya yetişsin yarın gel dedi, çok gerildim hem gidip bir şeyim olmadığını duymaya ihtiyacım var bir hafta daha aynı işkenceyi çekemem hem de ya bir şeyim varsa diye çok korkuyorum!
    edit; acilen kafamı dağıtıp kötü ihtimalleri düşünmemin önüne geçmem lazım!
    edit diğer; birkaç güne edit gelmezse hakkınızı helal edin! sözlükte kardiyolog var mı?
  • eşimle balayını geçirdiğimiz otelde karpuzdan şekiller desenler yapıp sergiliyorlardı.
    bir gün aşağıya indiğimde eşimin ismini yazdıkları bir karpuz gördüm.
    aldım eşimi sana bir sürprizim var diyerek götürdüm karpuzu gösterdim, sevinçten havalara uçtu. sonra da çok uğraştım bunu yaptırabilmek için, bir sürü dil döktüm diye de ballandıra ballandıra anlattım ama tamamen tesadüfi bir olaydı*
    hala anlatır herkese konusu geçtiğinde. benim yaptırdığımı sanıyor. ben de hiç bozmuyorum.

(bkz: bu da böyle bir anımdı)
  • allah hepizin belasını vere
  • sigarasız ilk günüm. şu ana kadar gayet iyi idare ediyordum ama ufaktan bir baş ağrısı başladı ve deli gibi uykum var. sanırım vücut yoksunluk halini uyuyarak kapatmak istiyor.

gün gün editleyip kendimi motive etmem gerek.
  • uğur böceğinin ömrü ne kadardır ? bilmiyorum fakat bugün suya düşmüş bir uğur böceğini kurtardım, mutlu oldum. iyilik mi yaptım, yoksa kötülük mü ? bunu elbet allah bilir...
  • kimseye tahammülüm kalmadı. eskiden beri mi böyleydim yoksa yıllar mı beni bu hale getirdi bilemiyorum. uzun uzun meramımı anlatmaya bile takatim yok. insanlardan yıldım. kimseyle konuşmak istemiyorum bazen.. sessiz bir köşede kitap okumak bile iyi geliyor bana..aramam gereken insanları bile sırf '' başımı şişirecek '' diye aramıyorum..
    depresyonda mıyım neyim??

bundan daha bir kaç ay önce kardeşler bir araya geliriz.. yeniden bir arada oluruz diye hayal kuruyordum ..artık hiç bir zaman bir araya gelip '' tam'' olamayacağız..hep eksik kalacağız..

abim vefat etti. oturup ona bile üzülecek vaktim yok..ölünün arkasından üzülmek bile lüks..bu kadar işin gücün sorumluluğun arasında mümkün mü üzgün olabilmek?
    hep güçlü ve dik olmam lazım.. herkes öyle oldugumu söylüyor.. takdir ediyor beni ama bir önemi yok..daha öncede içimde ölen birini ayağa kaldırdım ama artık bunu istiyor muyum onu bile bilmiyorum.. öyle de umutsuzum..
  • topuğuma sıkasım var.
  • yaz okulunda yükseltmeye aldığım dersi sanıyorum ki düşüreceğim (bkz: fuck the system)
  • annem bana kız arıyor aq :)

okudun, işine sahip oldun, yaşın olmuş 26. artık zamanın geldi diyor. üstüne bir de ekliyor: senin bulduğundan da bir bok olmaz.

tamam da bir sorum var sana anne: evlenmek isteyen kim ?
  • yakında uzun bir süreliğine, gecici olarak ayrılıyorum tüm sosyal medyalardan. şubat sonunda görüşmek üzere sevgili sözlük userlar.

ayrıca istifa ettim. istifa ettiğim gün bedelli çıktı. yine eksi bakiyeye düştük. hadi hayırlısı bakalım.

son olarak kamu spotu: gerçekten acil/ölümcül/korkutucu bir sebebiniz olmadan acil servislere başvurmayın, gerçek acil hastaların hakkını çalmayın.
112 entry daha