şükela:  tümü | bugün
135212 entry daha
  • is the universe friendly?

bir rivayete göre röportajın birinde einstein'a sizce dünyanın en önemli sorusu nedir diye sorulmuş. einstein da bu cevabı vermiş daha doğrusu soruyu. ben de bunu sık sık sorarım kendime.

is the universe friendly?

no.
  • --- bu entry kendini 4 gün sonra imha edecektir. ---

çok değişik şeyler olacak, hissediyorum.
    --- bu entry kendini 4 gün sonra imha edecektir. ---
  • yapmamalıydım dediğim ne varsa tersini yaptım. kalbim ona gidiyor. hiçbir şey yapamıyorum, engelleyemiyorum. elime çekirdeğimi aldım oturdum batışımı izliyorum.
  • "sonra birde baktım ki, artık duygularının yarısını söyleyemeyen biri haline gelmişim."

rüzgarın şarkısını dinle
    haruki murakami
  • inan seni düşündüğümden yaptım bu hıyarlıkları; daha çabuk unutursun, bunun için üzülmeye değer mi diye düşünürsün diye sarf ettim o sözleri. bu kadar üzüleceğini bilseydim çıkar mıydı o kelimeler ağzımdan ? bunu kimseye söyleyememem bir yana, bunları içimden gelerek söylediğime inanman yani beni hiç tanıyamaman o kadar acıtıyor ki içimi...
  • sana karşı bunları yazarken nasıl utandım, küçüldüm anlatamam. çok özür dilerim.
  • geldiğim yeri unuttum ve çaylaklara kapattım mesajları ))) oh bee rahatladım.
  • bugün doğum günüm, geçen yıl bu zamanlarda annemin kanser olduğunu öğrenmiştim. ameliyat, tedavi vs derken şükür atlattı.
    dün babam için biyopsi yapıldı. emar sonucu pi-rads3 çıktı, google enter yapıldığında (orta düzey kanser riski) yüzde 50 kanser riski çıkıyor.
    son 2 yıldır kasım ayı benim için lanetli gibi, belki de daha önceki senelerde öyleydi farkında değildim. umutsuzluğa kapılıp dram kasmak istemiyorum ama ikinci defa doğum günümde kendimi çaresiz,yorgun,umutsuz hissediyorum sözlük.. umarım geçer..
  • uyuyamiyorum!
  • zamanla nasıl değişiyor insan!
    hangi resmime baksam ben değilim.
    nerde o günler, o şevk, o heyecan
    bu güler yüzlü adam ben değilim;
    yalandır kaygısız olduğum yalan
131 entry daha