1692 entry daha
  • ekşibişında gezinirken moderatörlerden guybrush threepwood'ın şaşırılacak derecede josh duhamel'a benzediğini fark ettim. bunu gidip de nickaltına yazmayı düşündüm fakat millet asıldığımı sanar diye çekindim açıkçası. söz konusu josh duhamel sonuçta ama benzerlik şaşırtıcı. gerçi biraz kilolu versiyonu.
  • biri bana iltifat edince çok kötü oluyorum, salak gibi hissediyorum.
  • anakartı kısa devre edip kuzey köprüsünü yaktım ve bunun suçunu müşteriye attım, yaptım sözlük affet beni.
  • yalnız öleceğim sözlük. evet.
  • çok sıcak yaz günlerinde vantilatör çalışır vaziyete uyumaya niyetlendiğim zaman sanki kapağı bir anda açılıcakmış ve içindeki pırpır üstüme üstüme gelerek beynimi delecekmiş hissine kapılıyorum.. pikeyi kafama kadar çekiyorum.. evet pikem pırpır geçirmez değil ama onun da kalkan vazifesi göreceğine inanıyorum..
  • yasmin levy'nin de edad de kinze anyos parçasının türkçe versiyonun da olduğu iddia ettim, hatta internetten şimdi bulurum diye 1 saate yakın zaman harcadım ve sonunda göt olmak denen deneyimi yaşadım lakin vardı lan sanki, melodiler çok tanıdık.
  • arkadaş olarak kendime seçtiğim insanlar, genellikle ruh hastası, aşağılık kompleksli, takıntılı, vs. çıkıyor. ben yine de ısrarla böyle insanları bulmaya devam ediyorum. manyak mıknatısıyım resmen. beni de kendilerine benzetecekler en sonunda.
  • bir anda, "dur," dedim, "çok hızlı ilerliyoruz. nefesim kesildi, sırtım terliyor. az yavaş."
    "nasıl istersen," dedi. "beklerim seni."
    yemeği tane tane yemeye başladık. işte orada hayatımın hatasını yaptım.
    "ama öbür şeyde bu kadar yavaş olmam ben, kırar geçiririm, heh heh."
    meğer böyle dememek gerekiyormuş, hesabı kitleyip kaçtı. ulan yarısını verseydin bari, güzelim enginarı yerken iyi, seviş konuşmak kötü be. allah allah.
  • washington portakalın washington'dan geldiği için pahalı olduğunu tahmin ederdim de ayşe kadın fasulye ayşe teyzenin bahçesinden geldiği halde neden pahalıdır çözemezdim ben çocukken.
  • hayatım bir sims oyunu olsaydı, save etmeden çıkardım.
151151 entry daha