3478 entry daha
  • yağmurlu bir günde otobüse bindim. sırf kıllık olsun diye otobüste otururken yanımda ayakta seyahat eden elemana şemsiyenizden damlayan su suratıma geliyor dedim ve yalandan elimle yüzümü silerken eleman ''aaa çok özür dilerim'' diyerek şemsiyesini aşağıda duran öbür eline aldı. otobüsten indiğimde yağmur durmuştu. eve doğru giderken altından geçtiğim bir saçaktan kafama neredeyse bir çay bardağı su dökülünce kahkahayı bastım. yanımda yürüyenlerin deli midir nedir bakışı ontolojik olarak beni onore etti.
  • bu ara gözümü bile kırpmadan izlediğim diziler çok üzerime geliyor be sözlük. geniş aile'den cevahir, şukufe ile ayrılıkları yüreğinde yara bırakmış. yeni birisi için tedirgin üşümekte. ezel'den kerpeten ali, bahar'ı sevdi kendi davası yolunda ayrıldılar ve öldü. şimdilerde de azat'ı seviyor yine aynı sonunda hüsran olmasın diye içi içini yiyor. temkinli davranıyor. bir kere insanın şansı gülecek be sözlük.
  • badi butonu bugün butonundan daha cazip geliyor artık..
  • geçenlerde (fizy kapanmadan önce işte. aaah ahhh) hususi olarak gidip izzet yıldızhan - delalım dinledim. tesadüfen linke tıklayıp dinlemedim ya. direkt arama satırına bilinçli ve istekli bir şekilde ''izzet yıldızhan delalım'' yazdım. hayır, küçümsediğimden filan değil. bilakis çok severim türkü dinlemeyi; ama garibime gitti bi an. güzel de söylüyor allah için. işin ilginç olan tarafı (ahahahhahaha) bunu bi arkadaşıma anlatacaktım, ben anlatmadan evvel o atladı: ''aaay ayyy hepsi boş, geçen gidip izzet yıldızhan dinledim hacı, ama inanamazsın nasıl canım çekti.''

''bu sevdalar boşuna le bu sevdalar boşuna''
  • facebook'ta arkadaş listemdeki insanların dörtte üçünün yazdığı iletilerin altına 'mal mısın?' diye yazmak istiyorum. ayrıca; çok sarhoş olduğum bir gece bunu yapacağım, kararlıyım.
  • son bir haftadır kilolarca çekirdek yedim. evin her yeri boş çekirdek paketi doldu. hüzünlendim. eskiden boş sigara paketleri olurdu.

başıma ağrılar giriyor artık. çat çut çatur çıtır sesinden. saçımın arasından bile çıkan çekirdek kabukları da cabası. elimde poşet, dolanıyorum evde manyak gibi.

bizi ayıranlar utansın be winstonum. şu yüzyılda hala sigaranın zararlı etkilerini ortadan kaldırmayı başaramayan bilim utansın. ah be abi çok özledim.
  • bugün derste öğrencilerimden biri vladimir putin hakkında konuşurken present tense kullandığı için onu uyardım, ölmüş biri için past tense kullanılır dedim. çok utanç vericiydi çook.
  • lavabayo işiyorum.

evet lavaboya işiyorum.boyum çok uzun ve tuvalet alaturka.1 metreden düşen tazzzikli su olduğu gibi üstüme sıçramasın diye açıyorum musluğu onunla beraber salıyorum lavaboya.

peşin edit: sümük (burun içi tüm pislik) idrar kadar pis değilmi.siz burnunuzu nereye siliyorsunuz.
  • her gün sözlük hesabımı kapayacağım artık, olmadı kafa izni alacağım şeklinde cümleler kuruyor sonra da internete kavuştuğum ilk anda kullanıcı girişi yaparken buluyorum kendimi. bir de bu itiraf işini fazla sevdim, bakalım n'olcak...
  • bir oğlum olsun istiyorum, onunla balığa çıkmak, maça gitmek istiyorum.
270601 entry daha
hesabın var mı? giriş yap