3854 entry daha
  • internetteki bi sex shop'tan bi şeyler sipariş ettim, kredi kartımdan tahsilat yapılmasına rağmen şeylerim gelmedi, "sizin hakkınızda dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulunucam, yollayın lan şeylerimi!" diye blöf maili attım ama kimse de beni siklemedi, ben de sipariş ettiğim şeylerim gelmemesine rağmen çok sağlam tatmin edilmiş oldum.

haa yani demem o ki, fazla güvenmeyin bunlara, ööle işte...**
  • "nolacak bu memleketin hali" diye içim içimi yiyor.
  • huzurlu bir ailesi olan arkadaşımı çok kıskandım..özellikle babasına hitap edişini duyduğumda içim acıdı belki..
  • internette bir seks shop sitesinden şişme karı sipariş ettim, vibratör göndermişler. '' lan götüme mi koyacam bunu ! ''
    dedim,
    (bkz: cevap veremedi)

bazı zaman şükretmek lazım.
  • kimseyi affetmedim...
  • içimden "hep bu zamanı bekliyordum" hissiyatı ile başladığım konuşmalarımda bile bir eksiklik, bir kusur, vicdani bir rahatsızlık, tatminsizlik, kendimi, dahası sevgimi ifade edememiş olmanın acısı her daim olmuştur. aslında hiç bir zaman "hep beklediğim an" dediğim zamanın hakkını veremedim. "hep beklediğim an" lardan sonra yaşanılan benzer hayalkırıklıkları "gerçekten beklenen an"ında kıymetini bırakmadı. farkettim ki "hep beklediğim an"ların hiç biri "beklenilen zaman"a layık olamamıştı. çünkü ben hepsinde yarım kalmıştım, hepsinde affalayıp tökezlemiştim. neyi yaşadıysam ona hep geç kaldım sanki.
  • aynı havayı solumaktan, bazen de aynı karede yer almaktan utandığım insanlar var ve ben bunu yüzlerine söyleyemiyorum, çünkü çoklar ve her gün çoğalıyorlar.
  • göt kompleksim var. çok ufak lan.

not: erkeğim.
  • bu bok gibi havalara rağmen sanırım benim de son zamanlarda severek yaptığım tek aktivite boş boş yürümek. bazen kendimi attığım adımların farkında olmadan 1 km'den fazla yürümüş şekilde bulabiliyorum ve bu pek güzel bir his değil.

(bkz: ailecek depresyon)
  • tahinsiz kahvaltıya, birasız partiye dayanamıyorum.
191056 entry daha