şükela:  tümü | bugün
11981 entry daha
 • dun uyumak icin yataga yattigimda olecegim gunu butun benligimle sevdim.

  gun dogumuydu, kuslar oterken oldum. icimde ya hayal ettigim gibi olmazsa seklinde bir korku da yok. olecegim gunu, dogdugum gunu sevdigim kadar seviyorum. yasamayi sevdigimi farkettim sevgili sozluk, guzel bir sey olmali bu?
 • bugün doğum günüm sözlük. bir çok insanın aksine doğum günlerinde bi beklentim olmaz benim, kimseye de kırılmam kutlamadığı için, veya unuttuğu için. çünkü herkesin kendi hayatı var çevresindeki üç beş kişinin doğum gününü bilir tamamdır, yeter. benimkini kimse bilmek zorunda değil ki. ben de kimseninkini bilmek zorunda değilim. beklemiyorum kimseden beni kutlamasını, çok yakınımdır, unutur, eyvallah derim. kin tutmam ben ona vay efendim doğum günümü unutmuşmuş. şöyle bir baktım da facebooktaki duvarıma, hiç alakasız bir sürü insan yazmış, kutlamış. eyvallah bak, zahmet etmiş kutlamış tamam ama, yapmacık geliyor bana işte bu tarz şeyler. hatta doğum günümden önce kaldıracaktım facebooktaki doğum tarihimi, ona rağmen kutlayan kaç kişi olacak, ya da kimler olacak diye bakacaktım ama unuttum, kaldı. çok da önemli değil aslında ama işte her yol facebook'ta doğum günü kutlama samimiyetsizliğine çıkıyor. he mutlu olmuyo muyum, bir nebze oluyorum facebooktaki kutlamalara da ama, oraya 1 mutlu oluyosam telefonuma mesaj atanlara 10 oluyorum, arayanlara da 20 kat mutlu oluyorum. seviyorum onları. onlar benim dostlarım işte zaten mesajlarındaki duygudan, yada seslerindeki heyecandan belli benim canım oldukları. iyi ki var onlar.

  he facebooktakiler mi? onlar... sağ olsunlar be.
 • bu aralar acayip mutluyum ve her seyle dassak gecmek istiyorum. ve evet boyle iki s ile. üstüne basa basa.
 • damak zevkimden müzdaribim.

  evet epey saçma bir şey ama bu konuda sorunum var. allah bana nasıl bir tat alma duyusu verdiyse hep sorun yaşıyorum. mesela biriyle bir şeyler yemeye ya da içmeye gidiyorum. bazen aynı şeyleri sipariş ediyoruz. gelen yiyeceğin veya içeceğin tadına ilk ben bakarsam karşıdan "nasıl ?" diye bir soru geliyor. bana da tadı hoş geldiyse "güzel" diyorum sonra karşımdaki tadına bakıyor ve "bunun nesi güzel ya, nasıl beğendin ?" diyor. bu tarz olayları hep yaşayınca bu sefer beğensem bile "pek güzel değilmiş" demeye başladım, o zaman da "bu, böyle olur ama ya güzelmiş tadı" cevabını alıyorum. arkadaşım benim tanıdığım herkes her şeyin en iyisini, en güzelini mi biliyor ? bıktım "damak zevkin yok" imalarından. artık karşımdaki yemeye, içmeye başlamadan ben de başlamıyorum.
 • bu aralar sürekli beetlejuice izliyorum neden bilmiyorum sözlük, ölür müyüm sence? bi de üç kere düzenli olarak tekrar ediyorum.

  --- spoiler ---

  beetlejuice beetlejuice beetlejuice

  --- spoiler ---
 • itiraf ediyorum sözlük;

  bim'den 2,5 tl'ye tetris satın aldım !
 • bazen haftanın hiperaktifleri listesinde peşimde olan yazarların bugun kac entry yazdıgına bakıp "hay amk. yine yazmış. benim daha cok yazmam lazım" diye kasıyorum.

  bir de sabah uyanır uyanmaz haftanın hiperaktiflerinde kacıncı olduguma bakıyorum. acaba listede geriye düşmüş müyümdür, ben uyurken bana yetişen olmuş mudur" diye endişe içinde uyanıyorum.

  madalya verecekler sanki. bok var.
 • bugün milliyette en seksi 50 latin temalı haberde üç numarada eva mendes'i görünce acayip mutlu oldum, nedense bu hatunu hangi filmde hangi haberde görsem acayip seviniyorum. aşık değilim ama öyle oluyor nedense.
 • lan oğlum hukuk fakültesini bitirdik. çok kral hukukçuyuz falan dedik de staja başlayınca gördük bir sikim değilmişiz. yalanmış lan fakülte.
 • çok sevdiğim bir dostum var. onu öyle çok seviyorum ki, mevsimin kış, onun kuş olduğunu düşünüp, kendisine yapraklardan battaniye yaptığımı düşünüyorum ara ara.

  hiç, korumacı biri olduğumu bilmezdim onu tanıyana kadar. gerçi onu tanıyana kadar varlığından haberdar olmadığım daha ne gibi şeylerim çıktı ortaya bir bilseniz...

  ha ne diyordum;

  uzun zamandır bana küs ve benimle ilgilenmiyor bu kuş. canı sağolsun onun ne diyim.

  yolunu açmak istiyorum kendisinin, ki anladığım kadarıyla vazgeçmiş durumda benden ve ona söz verdiğim dostluğumdan. can sağlığı 2 oldu.

  sesinden zaten mahrum ediyordu beni, bunda bir sorun yok, ama artık fotoğraflarını da göremiyorum kendisinin, ki bu benim seçimimdi diğerinin aksine ve cesaret edebilirsem yarın bir gün, yazdıklarını da okumayacağım.

  okumayacağım diyerek geleceğe paslıyorum konuyu farkettiyseniz. bunun sebebi kararımı değiştireceğim anlamına gelmesin, çünkü kendime bu konuda zerre güvenmiyorum.

  yazdıklarını satır satır satır okuyacağımı ve onun yazdıklarıyla yaşayacağımı çok ama çok iyi biliyorum.

  eyvallah.
116043 entry daha