10682 entry daha
  • aslında seni istiyorum ama neden senin yanında değilde onun yanındayım bilemiyorum işte.. aptalım ben aptal benden bi b.k olmaz şu dünyada....
  • dun uyumak icin yataga yattigimda olecegim gunu butun benligimle sevdim.

gun dogumuydu, kuslar oterken oldum. icimde ya hayal ettigim gibi olmazsa seklinde bir korku da yok. olecegim gunu, dogdugum gunu sevdigim kadar seviyorum. yasamayi sevdigimi farkettim sevgili sozluk, guzel bir sey olmali bu?
  • bugün doğum günüm sözlük. bir çok insanın aksine doğum günlerinde bi beklentim olmaz benim, kimseye de kırılmam kutlamadığı için, veya unuttuğu için. çünkü herkesin kendi hayatı var çevresindeki üç beş kişinin doğum gününü bilir tamamdır, yeter. benimkini kimse bilmek zorunda değil ki. ben de kimseninkini bilmek zorunda değilim. beklemiyorum kimseden beni kutlamasını, çok yakınımdır, unutur, eyvallah derim. kin tutmam ben ona vay efendim doğum günümü unutmuşmuş. şöyle bir baktım da facebooktaki duvarıma, hiç alakasız bir sürü insan yazmış, kutlamış. eyvallah bak, zahmet etmiş kutlamış tamam ama, yapmacık geliyor bana işte bu tarz şeyler. hatta doğum günümden önce kaldıracaktım facebooktaki doğum tarihimi, ona rağmen kutlayan kaç kişi olacak, ya da kimler olacak diye bakacaktım ama unuttum, kaldı. çok da önemli değil aslında ama işte her yol facebook'ta doğum günü kutlama samimiyetsizliğine çıkıyor. he mutlu olmuyo muyum, bir nebze oluyorum facebooktaki kutlamalara da ama, oraya 1 mutlu oluyosam telefonuma mesaj atanlara 10 oluyorum, arayanlara da 20 kat mutlu oluyorum. seviyorum onları. onlar benim dostlarım işte zaten mesajlarındaki duygudan, yada seslerindeki heyecandan belli benim canım oldukları. iyi ki var onlar.

he facebooktakiler mi? onlar... sağ olsunlar be.
  • bu aralar acayip mutluyum ve her seyle dassak gecmek istiyorum. ve evet boyle iki s ile. üstüne basa basa.
  • damak zevkimden müzdaribim.

evet epey saçma bir şey ama bu konuda sorunum var. allah bana nasıl bir tat alma duyusu verdiyse hep sorun yaşıyorum. mesela biriyle bir şeyler yemeye ya da içmeye gidiyorum. bazen aynı şeyleri sipariş ediyoruz. gelen yiyeceğin veya içeceğin tadına ilk ben bakarsam karşıdan "nasıl ?" diye bir soru geliyor. bana da tadı hoş geldiyse "güzel" diyorum sonra karşımdaki tadına bakıyor ve "bunun nesi güzel ya, nasıl beğendin ?" diyor. bu tarz olayları hep yaşayınca bu sefer beğensem bile "pek güzel değilmiş" demeye başladım, o zaman da "bu, böyle olur ama ya güzelmiş tadı" cevabını alıyorum. arkadaşım benim tanıdığım herkes her şeyin en iyisini, en güzelini mi biliyor ? bıktım "damak zevkin yok" imalarından. artık karşımdaki yemeye, içmeye başlamadan ben de başlamıyorum.
  • bu aralar sürekli beetlejuice izliyorum neden bilmiyorum sözlük, ölür müyüm sence? bi de üç kere düzenli olarak tekrar ediyorum.

--- spoiler ---

beetlejuice beetlejuice beetlejuice

--- spoiler ---
  • itiraf ediyorum sözlük;

bim'den 2,5 tl'ye tetris satın aldım !
  • bazen haftanın hiperaktifleri listesinde peşimde olan yazarların bugun kac entry yazdıgına bakıp "hay amk. yine yazmış. benim daha cok yazmam lazım" diye kasıyorum.

bir de sabah uyanır uyanmaz haftanın hiperaktiflerinde kacıncı olduguma bakıyorum. acaba listede geriye düşmüş müyümdür, ben uyurken bana yetişen olmuş mudur" diye endişe içinde uyanıyorum.

madalya verecekler sanki. bok var.
  • bugün milliyette en seksi 50 latin temalı haberde üç numarada eva mendes'i görünce acayip mutlu oldum, nedense bu hatunu hangi filmde hangi haberde görsem acayip seviniyorum. aşık değilim ama öyle oluyor nedense.
  • çok sıkılıyorum sözlük. içip dağıtmak mı istiyorum, şehir dışına çıkmak yeni insanlarla tanışmak mı istiyorum...ne istiyorum bilmiyorum. off çok sıkılıyorum.

aslında kaş'taki son günüme dönmek istiyorum...allahım geçmesin bugün diye diye geçirdiğim o güne. turkuaz renkli denizde yüzerken arkamı dönüp kaş manzarasına baktığım o ana.

haa tatil istiyormuşum, şimdi yazarken anladım.
263314 entry daha
hesabın var mı? giriş yap