14338 entry daha
  • hayatımda ilk kez, şu anda keşke hamile olsaydım diye geçirdim aklımdan. o kadar yeşil erik istiyor ki canım, sırf birilerine naz yapıp, aşerdim bahanesiyle yeşil erik buldurabilme lüksüm olabilirdi diye hamilelik bile cazip göründü gözüme.
  • başaramadım sözlük. böyle çok sığ oldu biliyorum; ama inan iki cümle yazacak halim kalmadı.
  • uzaklarda bir ulkede yasam zaten zorken ustune bir de tek basina bir evde yasamak iyice tuz biber ekiyor.
    cok mutsuzum bu aralar be sozluk.
    gececegine, alisacagima, tum sorunlarin hallolabilecegine inanmam lazim.
  • burundan aniden mukus baloncuklanması*, barsaklardan gaz pırtlaması ve ortalığı kokutması*, erode diş minesi alanına maydanoz yapışması*, birinin (içip içip falan değil) durup dururken kusması gibi genelde herkesin iğrenç ötesi ve itici bulduğu, rezillik olarak gördüğü, dalga geçtiği, "öfff, pöfff, ayyyy" diye abartıp büyük sorun haline getirdiği, uzattıkça uzattığı hadiseler bende hiç de öyle bir etki yaratmaz. "ayyyy yivrençsaaannn" diyenleri duyar gibiyim lakin ben kimsenin süs biblosu olduğunu düşünmüyorum.

sırf saygısızlık ve ilkokul bebeliği olsun diye yapıldığı aşikar değilse hiç üstünde durmuyorum böyle şeylerin. mesela biri süt içmiş ve osurmuşsa bunu mesele haline getirmeye gerek yok, çünkü ne demişler; "peristaltik hareket engellenemez" ...
  • yaa arkadaş, "yıl olmuş 2012.." diye başlayan bir cümle kurmak istemiyorum ama 2012'nin ankarasında 24 saatlik zaman diliminde beş defa, yaklaşık ikişer saatlik süreyle su kesintisi yaşıyoruz. ulan bu da yetmezmiş gibi elektirik gitti ve 15 dakikadır kesik.

yıllardır merak ediyorum, bu elektrik, su kesintilerini yaşamayan ülkeler neyi doğru yapıyor da biz bunu yapamıyoruz arkadaş? eve ups + jenaratör mü alacaz ne dir yani?

o değilde telefonu şarj etseydim iyiydi. sabahı görmez şimdi bu.
  • sınavda kağıdıma; olur da hoca görmezse diye "arka sayfada devamı var anlamında" ok işareti ekliyorum.
  • bazen birden hatırladığım bir şeyin hayal ettiğim ya da rüyamda gördüğüm bir şey mi yoksa gerçek bir şey mi olduğunu kısa bir süreliğine karıştırır gibi oluyorum.
  • kendi kendimi dövmek istiyorum hemde çok pis, üstelik hocanın dönem başında verdiği ve finale (yarın, ne yarını lan bugün 12:00) getirin dediği projeyi son geceye bırakıp finale çalışamama mallığını yaptığım için değil. bunu yaparken halen solidworks kuramadığım yana yakıla crack aradığım ve bulamadığım ve sonuçta projeyi çizimsiz vereceğim için. azıma yüzüme sıçmak istiyorum sözlük bari finale çalışayım amk.
  • ölen bir ajanla ilgili başlık açacaktım az önce. ancak ilgili istihbarat örgütünün radarına takılıp takip edilmeye başlanırım diye vazgeçtim. biraz salağım.
  • hala komünizmin olabilitesine inanıyorum. umut fakirin ekmeği olabilir ama inanmak da başarmanın yarısıdır. değil midir?
125058 entry daha