şükela:  tümü | bugün
49754 entry daha
 • asistanı olduğum hocanın dersinin yoklamalarını excele geçiyorum şu anda. ismi sevgilimin eski sevgilisi olan kızı devamsızlıktan sınıfta bırakacağım nerdeyse. allah belamı versin.

  edit: yuh amma çok mesaj geldi. kızı sınıfta bırakmadım sakin olun şampiyonlar.
 • trendyol, markafoni gibi sitelere girip, sepetimi bilmem kaç milyon olana ve yeter artık diyene kadar beğendiğim her şeyle doldurup, sonra da ekranı kapatıp hiç bir şey almamanın verdiği huzurla uyuyorum.
  bir nevi mastürbasyon gibi, sen de dene dostum.
 • hic ucan balonum olmadi.

  buyudum simdi de almaya utaniyorum.
 • açken ben ben değilim. geçen gün burger king ikili menülerinden aldım. evet ikisini de kendim yedim tahmin edeceğiniz gibi. ve bence gayet de güzeldi.
 • çok özledim. deli gibi sevdiğim halde adımı bile bilmeyen birini çok özledim. her şey onu hatırlatıyor sanki, her şey onu hatırlayayım diye oluyor. saate bakıyorum aklıma geliyor, yolda yürüyorum gözüme birileri ilişiyor aklıma o geliyor. sokakta ona benzeyen insanlarla karşılaşıp kısa süreli ritim bozuklukları yaşıyorum. sonra onu görsem ne yapardım diye düşünüyorum saatlerce. tanır mıydı acaba diye, anımsar mıydı veya kafasını mı çevirirdi? kokusunu bile bilmediğim birini delice özlüyorum, bir kere bile sarılmadığım bir insanı özlüyorum ve yine onun haberi yok.

  bir şeye daha önce bu kadar hasret duyduğumu hatırlamıyorum, varlığının nasıl bir şey olduğunu bile bilmediğim bir şeyi özlüyorum.

  çok pişmanım, gözümün içine bakarken gidip sarılmadığıma, parmaklarımın ucunda kokusunu içime çekmediğime ve o bana bakarken nefesimi ayarlayamayıp kafamı çevirdiğime çok pişmanım.
 • evet, yanında kendimi inanılmaz iyi hissediyorum. anlattıklarını dinlemek bana büyük keyif veriyor. seninle konuşmak da öyle. bir sürü de ortak noktamız, hobilerimiz, düşüncemiz var. gülümsediğinde de çok tatlı oluyorsun. bugüne kadar kimseyle hissetmediğim kadar iyi hissediyorum kendimi seninleyken.

  buraya kadar her şey çok güzel de, çok uzun süreli bir ilişkiden yeni çıktım. seni yeterince tanımıyorum. sen de beni yeterince tanımıyorsun. kalbini kırmaktan korkuyorum.

  bana seni tanımam için zaman ver.

  edit: tanımaz olaydım. kırmaktan korktuğum kalbinin pislik içinde olduğunu görmez olaydım. tek tesellim edindiğim hayat tecrübesi.
 • evet, o çocuğu kıskanıyorum!
  bir insan bu kadar başarılı, bu kadar ilgili olmamalı derslere karşı!! lan felsefe yapıyoruz şurda, azıcık sıkılma emareleri göster, di mi? en fazla bizim muhabbetimize bakıp, ne konuşuyor bu salaklar moduna giriyor!

  evet, biraz da bu çocuğa karşı hayranlığım var. o benim yapmak isteyip de yapamadığım şeyi simgeliyor. götümü kaldırıp bir iki kitap daha fazla okuyayım, kendimi teorilere gömeyim diyorum. olmuyor mk, olmuyor.

  sonra şu an olmak istenen yer diye soruyorlar.
  mümkünse platon'un idealar dünyasında falan olayım. bu gerçeğin sadece gölgesi olan dünya beni kesmiyor, ya da o dünyada tembellik ideasına götümü dayayıp yatayım. en azından kendimi güvende hissederim yaa.
 • cocukluk arkadasim nisanlandi ve evlenmiceeeeğğm diye duvara tirmanan, cingar cikaran ben, evlenmek istedim. ciddi ciddi canim nisanlanmak, kendi kinamda aglayip, dügünümde göbek atmayi cekti.

  bir de az önce arkadasimi eve birakirken araba nil'in pirlanta sarkisi caldi, 'bu sarkiyi benimkine yolliyim' gibi birsey sacmaladim.

  evlenmeyin olm lan, icim gidiyor valla.
 • haftasonu tuzla sahilde hipnotize olmuscasina ucan balon satan adamin pesinde dolasan bendim.biraz daha az utansaydim alirdim bile ama henuz buna hazir hissetmiyorum kendimi.
 • ziyadesiyle mutsuzum
68257 entry daha