65830 entry daha
  • üzüldükçe kendimi daha iyi hissediyorum.
    verdiğim kararlarda, her gözümü kapatışımda aklıma doluşan fakat dile getiremediğim düşüncelerimde, içimde biriken duygularda, gereksiz güven duygumda ne kadar haklı olduğumu gördükçe daha da mutlu oluyorum.
    her kırıldığımda yere düşen ben, gözümden akan yaşlar gitgide azaldıkça, ruhum hissizleştikçe önümdeki koca hayat yolunu görüp her şeyin başında olduğumu fark ettiğimde kendimde daha da güç buluyorum.
    hiç bi zaman kazanan olmadım ama hep haklıydım.
    büyüdüm, acı içinde kıvranarak zorla büyüdüm lakin ne şanslıyım ki ideallerim, hayallerim, bunları yapacak tutkum ve her daim yanımda duracak olan insanlar var. anladım ki; pozitif oldukça dünya daha güzel imiş.

hayattan alınacak en iyi intikam, daha iyi bi hayattır.
  • '' bakın bu dramdır.. ''

çok değil 4-5 saat önce, yer yarılsa da içine girsem denilen anlar başlığına bir entry girdim ve geçtiğimiz hafta başımdan geçen bir olayı anlattım. okuyanlar mutlaka olmuştur.
    sonrasında yaşananlar daha ilginç olduğu için asıl entry'i sildim.

sildiğim entry şuna benzer birşeydi.

--- spoiler ---

geçen akşam arkadaşımla buluşup, sahilde bir mekana oturdum.
    mekan tıklım tıklım ve çok hareketli..

ortama kandık, müziğe aldandık derken 2 saat falan oturmuşuz.

bana kalsa 2 bira daha içerim ama arkadaşım sıkıldı. zaten her halinden belli.

- kalkalım mı? fener'in basket maçı var.
    +dündü lan o. ezdik hatta madrid'i.
    -yok lan bayan basket. hoşuna giderse gel.
    +ööeeğğh. bayanlar hoşuma gitmiyor aga benim, boşver..

zaten bende şans olsa.. hep söylerim; bugün padişah olsam, yarın cumhuriyet ilan edilir diye. öyle bir bedevilik.

kalan zaman iki satır muhabbet etmeye çalışsak, müzikten birbirimizi duyamayız.
    ama ben konuşuyorum ya, şarkının biteceği tutar..

" bayanlar hoşuma gitmiyor aga benim.. "
    --- spoiler ---

yarım saat sonra sözlüğe girdiğimde mesaj yeşilimin yandığını gördüm.
    '' 6 yeni mesaj ''

şu hayatta hiçbir zaman ''daha fazla rezil olamam'' dememek lazımmış, sayenizde anladım.

mesaj 1
    hacı bir bok anlamadım.

mesaj 2 (kendisi haftalardır muhabbet kurmaya çalıştığım bir hatun)
    nasıl yaa?? daha önceki entry'lerinde eski sevgililerini falan anlatmıştın sen. şimdi de çıkmış gay olduğunu söylüyorsun. iyice kafam karıştı.

mesaj 3
    dostum ben anlamadım, müdüre okuttum o da anlamadı. gay olan sen misin, yoksa arkadaşın mı?

mesaj 4 ( kendisi konuştuğum bir başka hatun)
    çok üzüldüm bilmiyordum. ama keşke bunu sözlüğe yazmasaydın, çok uğraşırlar şimdi seninle.

mesaj 5
    abi şimdi arkadaşının sıkıldığını fark ettiğin için ''hadi maça gidelim'' dedin, o da gay olduğunu söyledi ve sen bunu bilmiyordun. yer yarılsa da içine girsem dedin. evet tamam çok komik. ama sonunu anlamadım. müzik çalarken sen onun dediğini mi tekrar ettin?

muhabbet kurmaya çalıştığım hatundan ''hadi ya gay olduğunu bilmiyordum'' mesajı aldığıma mı yanayım, yoksa yüzlerce yazara rezil olduğuma mı?

''sevmediğim şey kadınlar değil, sadece fenerbahçe bayanlar basketbol takımı'' diye mesaj atsam mı acaba??
    belki de engellemiştir kimbilir..

mesaj 6
    müziği kim kapattı. gay olduğunuzu bilen biri mi?? *
  • stalklamak bu kelimeden nefret ediyorum.
    sanırım bazı şeyler takıntı haline geldi ben de. bu huyumdan vazgeçemiyorum.
  • yine uykusuzum.
  • hay beynimin çalışma şeklini seveyim yaaaaa
  • swinger ilişkilere meyilli olan çiftleri bir bakışta tanıyabiliyorum.

ama neyse ki iyi niyetli bir insan olduğum için bugüne kadar hiçbir çiftin içlerindeki gavatlığı keşfetmelerine vesile olmadım.
  • anneden başka herkes yalandır.annelerinize çok değer verin ve onları hiçbir zaman kırmayın.
  • mahallenizden de saç tarayanınızdan da çok sıkıldım.
  • bir şeyler hissedebiliyorum hala sanmıştım ama yanılmışım. bu kez çabuk uyandım neyse ki.
  • kiskaniyorum sozluk
205191 entry daha
hesabın var mı? giriş yap