92061 entry daha
  • bir japon, kore, alman televizyonlarına bakıyorum bir uzaydan dünyayı gösteren canlı yayınlara bakıyorum bir de bizdeki televizyon kanallarına...
  • bütün 14 şubat'lara tek başıma girdim.
  • vay amk demeden baslanmaz ki bu hikayeye.

1 saat once basima gelen olayi anlatmak istiyorum. itiraf basligindan daha formatsiz bi yer dusunemedim.

canim sikkin bu aralar darbogazdayim biraz. caresiz kaldim anlayacaginiz bir kac sorun birden gelince zor oldu hayatla bas etmesi. ben de alkole sarilayim muzik dinleyeyim araba sureyim kafami dagitayim dedim. yalnizim tabi ki.

neyse efendim. ben 5-6 aydir pek alkol tuketmiyorum. oyle sosyal siyasal psikolojik sebebi yok. birakmadim ama toplasan 5 kere icmisimdir. sigarayi da biraktim uc hafta kadar once. birinci sinif insanim anlayacaginiz. ama bugun sikildim ve icesim geldi. ben de oyle yaptim. oglen basladim icmeye. bir saatte bir tane iciyorum oyle dusunun. toplamda 11-12 tane ictim galiba. ilk ucu kirmizi tuborg sonrasi 50lik miller. boynum kafami tasiyacak kadar guclu degil. 4 saat once de arabaya bindim ve sehri turlayayim dedim. muzik son ses. hem kafa salliyorum hem sarkilara eslik ediyorum. bildigin it kopuk serseri stayla. bulundugum sehir elazig bu arada bunu soyleyeyim. bilen var mi buralari bilmiyorum ama elazigdan tunceliye giden bir yol var. tuncelinin elaziga baglanan ilcesi pertek isimli kucuk bir yer. yolun adi da elazig pertek yolu zaten. o yolun saginda solunda bazi koyler evler agaclar tarlalar falan var. kis mevsimi oldugu icin de tepelerde birazcik kar. yol guzel ancak kivrimli ve inisli cikisli. yokusu bol.

sanirim o yoldan gidis gelisimin besinci tekrarinda tepelerin birinde bir isik gordum. isigi gormem de soyle gerceklesti. hem sozluk okuyor hem kari kiza mesaj yaziyordum. gozum telefonda aklim yolda gibi. bir anda parlayan bir isik gordum ve baktim ama yetisemedim de isiga. parlamis gibiydi. ulan acaba terorist falan mi diye dusundum. buralarda olmazlar diye biliyorum ama pek de guvenemedim kendi telkinime. alkolun cesaretiyle sikerim heaaa diyip devam ettim yola. yine telefona gomulmustum ki aniden bir cukura girdim. oyle bir irkildim ki boynum sag omzumdan sol omzuma yarim daire cizip direksiyona carpti. tabi dilimi de isirdim. agzim kan. kan tutar beni. midem bulandi hemen. indim arabadan. lastikleri kontrol ettim patlak catlak var mi diye. arabada bir sey yok. lastikler de iyi. ruzgar eserken kulaginiza islik sesine benzer bir ses gelir ya. o ses geldi kulagima. urperdim once, sonra dusakabinn geri don eve diye erkekligin 10 da 9luk payi guclu bir darbe yapti butun bedenime. aniden kacmak istedim oradan. kopekten boyle korkmam yani oyle dusunun. kopekten de cok korkarim ayni sokakta yurumem. zaten ben pek yurumem. konu dagilmasin. bindim tekrar arabaya. saat gec oldugu icin o yoldan pek araba da gecmez. yol da biraz dar oradan da u donmek istemedim yine de. neyse 100 metre ileride genislik var oradan doneyim dedim.

suruyorum arabayi ama oyle bir korkuyorum ki. gece su icmeye kalkarken karanlik koridorda maraton kosan insan gibiyim. genisligin oraya geldim. donuyorum. bir taraf dag diger taraf su. suyun oldugu taraf da pertek ilcesi tarafi. karanlikta isiklari goruluyor ve gorus mesafesi oldukca uzun. bunu tam hayal etmenizi istiyorum. sag taraf dag tarafi sol tarafimda 100 metre ileride su( firat nehrinin bir kolu galiba. cografya bilgimi sikeyim) ve sonrasi sehir. yaklasik 10 km lik gorus alani var ve tekrardan yukselen daglar. donusu yapiyorum. sola dogru u donusu. tam donusu tamamlayacakken gozum sola kaydi ve patika yoldan asagi yuruyen gozlerimin icine bakan beyaz elbiseli -ki net secilebiliyordu yuzu- bir adam iniyor. allahu ekber allahu ekber. ölüyorum dedim boyle bir korku yok. gaza oyle bir bastim ki arac patinaj cekti. lastiklerin yanik kokusu o an dunyadaki en gercek seydi. son surat kacip geldim evime. hala korkudan titriyorum yok boyle bir sey. evin isiklari acik tv acik ses yuksek. cok sarhostum ondan mi yoksa ciddi anlamda paranormal bir durum muydu sen koru yarabbim. amin.

bir daha iceni siksinler.

edit: duzeltmeler.
  • istediğim hiç bir şey hiç bir zaman olmuyor

amını siktimin.
  • sosyalleştim bende sizin gibiyim demek için instagram kullanıyorum. akrabalarım asosyal demesin ve kaç kişi tanıyorum diye düşününce rakam çok çıksın diye ne yaptıklarını merak etmediğim insanların facebook beğenilerini beğeniyorum.dışarda ölsem arayıp sormayacak insanlarla iş yerinde yüz yüze geldiğimde kankacım diye başlayan yılışık muhabbetlerin içinde buluyorum kendimi.insanlar bana işi düşünce arayıp beni sorsun diye telefon kullanıyorum.kendimle dalga geçince gülen ama kendileriyle dalga geçince agrasifleşen egolu kardeş dediğim insanlarla takılıyorum.
    neden bunu yazdım bilmiyorum ama durum bu. sanırım ve umarım en kısa sürede bu dar alandan kurtulur ve zor durumda neden diye sormadan koşacak insanlar çıkar karşıma.
  • sosyalleştim bende sizin gibiyim demek için instagram kullanıyorum. akrabalarım asosyal demesin ve kaç kişi tanıyorum diye düşününce rakam çok çıksın diye ne yaptıklarını merak etmediğim insanların facebook beğenilerini beğeniyorum.dışarda ölsem arayıp sormayacak insanlarla iş yerinde yüz yüze geldiğimde kankacım diye başlayan yılışık muhabbetlerin içinde buluyorum kendimi.insanlar bana işi düşünce arayıp beni sorsun diye telefon kullanıyorum.kendimle dalga geçince gülen ama kendileriyle dalga geçince agrasifleşen egolu kardeş dediğim insanlarla takılıyorum.
    neden bunu yazdım bilmiyorum ama durum bu. sanırım ve umarım en kısa sürede bu dar alandan kurtulur ve zor durumda neden diye sormadan koşacak insanlar çıkar karşıma.
  • yarın annemin misafirleri gelecekmiş ve benim de evden kaçmam gerekiyor ama dışarıda takılabileceğim kimse yok.

yalnızlığın kötü tarafı da bu işte.
  • ben deli paratoneriyim.
  • hayatım boyunca pişman olmaya mecburum. hep çok düşünüp kendimi mutsuz edeceğim. asla umursamaz olamiyorum düşünmeden duramıyorum. cildiracagim
50239 entry daha