şükela:  tümü | bugün
108586 entry daha
  • yaa yine beni bekleyip uyumamış sevgilim özür dilerim
  • bazen kendimi çok yalnız hissediyorum. ve şu an o hissiyatı yaşadığım anlardan bir tanesindeyim. yan daireden kahkahalar gelirken ben ise burada sadece entry girip boş boş tavanı izliyorum.

edit:imla
  • en azından bir "hayır gelemem" yazsaydın. hiç bir şey yazmamandan daha iyi bir durumdu.

giden zamana değil iyi insanlara olan inancımın azalışına üzülüyorum...
  • babamı tee küçükken kaybettim. hiç unutmam, belki gelir diye 1 yıl boyunca her gün saat 7 de balkonda bekledim.

saat 18:55 teki umudum ile 19:10 daki umutsuzluğum. biri gök yüzü, biri kör kuyu.
  • kpss 2018e son kez gireceğim.

şubat'ta atanacağımı sanan bir ailem var. muhtemelen onda atanamıyacağım. zaman kazanmak için dedim onu. temmuz'da sınava gireceğim. ağustos'ta öabt var. bu sınavın ilk ataması kasımda. yani ben net 1 yıl daha işsizim. evlenmeye kalksam en az 1 yıl gider. dert bastı. şiştim ya.
  • evim temiz olduğu için çok mutluyum, koca hafta sonu bana kalacak:)
    biriktirmeden temizlik yapınca cumartesi günleri rahat oluyomuş işte.
    sehpada duran mandalina kabuklarını saymazsak tabi... :)
  • acıların hiçbir anlamının olmaması hayattaki en büyük acıdır. iyiydi.
  • her şey çok güzelken neden çoğu akşam böyle birden mutsuzluk çöküyor sözlük ? rutine ulaşmaya çalışırken sonumu getirecek sanırım..
  • 11 kasım...
    iyi ki doğdun sarı civcivim.
    iyi ki doğdun akrep burcuyla beni dibine kadar tanıştıran insan.
    iyi ki doğdun hayatıma cem adrian'ı katan insan.

geriye dönüp bakıyorum da, eğer hala dostum olsaydın, en iyi sırdaşım olsaydın muhtemelen yine sana sayfalarca süren bi doğum günü mesajı atacaktım. klasik,bilirsin...

sana yazdığım notları cüzdanında sakladığın dönem hatrına bu gece senin için dinliyorum "mutlu yıllar"'ı.

nam-ı diğer kayıp,
    umarım umduğun kıyılara varmışsındır...
  • girdik bi yola. allah utandırmasın. istediğim, içim rahat etsin. yaptıklarım içime sinsin. ilk kez kendi hayatıma yön verdiğimi hissediyorum.
23131 entry daha