110446 entry daha
 • evimin önü yine kan içinde bu kaçıncı vurulan/yaralanan bilmiyorum. artık gerçekten korkmaya başladım. belki sadece bir hayvandır. ama ne değişir ki hayvanı deşen kişi kim bilir insana ne yapar.
 • önce ufak çaplı da olsa birkaç mucize gerçekleşsin istiyorum. sonra o mucizeleri birleştirerek daha büyük çaplı bir mucize yaratmak istiyorum. en azından yaratmayı denemek belki de.

  bir şey olsun. güzel şeyler olsun.

  istiyorum.
 • sevgilimin ablasıgilde evde buluştuk boş evde yapılacak tüm işlemleri değerlendirdik son olarak yemek siparişi verdik onları da yedik içtik en sonunda bütün evi temizledik çıktık evden akşam oldu ablası aradı ki çöpü unutmuşsunuz hayatımdaki en rezil andı kimseye diyememiştim
 • zaman çok hızlı geçiyor ve ben hızına yetişemediğim gibi zamanı yeterince iyi değerlendiremiyorum.
 • 1 aydır sürekli tatlı yiyorum. tatlı istiyorum. huyum değildir pek tatlı yemek. sabah akşam canım tatlı istiyor. hiçbişey bulamazsam evde gece nutella yiyorum. dün tartıldım 1 ayda 5 kiloya yakın kilo almışım. şeker hastası mı oldum acaba. belirtilerine de baktım şeker gibi görünmüyor. ne ki yaa bu. biri beni durdurmazsa balık etli kız olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğim gibi duruyor. itiraf kısmı da bi yandan da böyle yemeği özlemişim. yedikçe mutlu oluyorum. hasta olmasam bari.
 • sıkı tut düşlerini, kırılmasın. şayet düşerse bir gün, bin parçaya ayrılacak. topladığını düşünsen de hepsini. mutlaka bir kaç tane eksik kalacak. ve düşlerini bıraktığın o andan sonra. ne düşlerin düş, ne de mutluluğun mutluluk olacak.
 • son bitcoin tartışmaları ve sürekli coinlerin gündem olması beni toplumun ölçme ve değerlendirme özellikleri hakkında kederli kederli düşündürdü.
  millet aslında ne bişey biliyor, ne coinlere sahip ama bir kimse de demiyor ki "aga bu nedir? ben bunu bilmiyorum"

  kolay yoldan zengin olmaya çalışan bir yığın insan ile şuradan şuraya ilerleyemiyoruz. ha bunu da ilk farkeden ben değilim açın bakın çok eski türk sineması örneklerine (en azından gelin filmini izleyin) mutlak halimizi daha tarihsel bir bakış açısı ile geniş bir şekilde görürsünüz.
  ne ulus olabiliyoruz ne de zengin, bu şekilde ulusların zenginliği bir hayal bile değil.

  son olarak "eleştirmek" sözcüğü yerine ölçme ve değerlendirme'yi bilerek kullandım zira gerizekalılar eleştirmek sözcüğünün anlamını "değerlendirmek"den. "yermek" anlamına kaydırdı..
  babadan oğula nesil bunlar.
 • sizinle tanışmasaydım insanlığa dair umudum kalmayacaktı dediğinde 20 yaşındaydım. benim insanlığa dair umudum kalmadı. 22 yaşındayım.
 • bir süredir nerede yaşadığımı, buradakiler dışında hiç kimse bilmiyor. ailem dahil...
 • geceleri aklıma gelme lan!
  bak yine uyku tutmadı beni.
  sevmekten bitiyorken ben,
  hiç mi fark etmiyorsun hislerimi?

  edit: evet az önce gittim resmine baktım. maalesef yine duramadım. bu bir boka benzemeyen 4 satırlık şiiride sizin yorumunuza bırakıyorum. umarım gözünüz kanamaz.
28943 entry daha