149413 entry daha
  • ergenlik yıllarımda en büyük hayalim, dünyadaki bütün erkeklerin bir anda yok olup, bütün kadınların bana kalmasıydı. sonra babam ve abim aklıma gelir, inanılmaz bir pişmanlık duyardım.
  • hayat garip.

“ben bir daha böyle şeyler hissedemeyeceğimi düşünüyordum” dedi, “ben de” dedim.

“bir şeyleri yanlış yapmaktan, saçmalamaktan korkuyorum” dedim, “aynı şekilde hissediyorum ben de” dedi.

hayat gerçekten çok garip.
  • bazı kadınları konuşmaktan çok izlemek daha hoşuma gidiyor.büyü gibi bir şey...
  • artık nasıl kutuplaştırdılarsa beyni mühürlenmiş insanlara yapmak istediğim.
  • senle paylaşamıyorum ama seni sevindireceğinden eminim.doğumgününde adına çocukların doğumu için bağış yaptım.yani senin doğumun bir bebeğin iyi koşullarda doğabilmesine yardımcı olacak !
  • mesai bittiğinden beri vizesi 36 ve 46 olan, yarın finaline gireceğim iki derse çalışıyordum. pes ettim küçükparka bira içmeye gidiyorum. vizesine de finaline de sokarım.

edit: finallerde ikisinden de kaldım. bu iki dersin bütüne girdim. 36 olan açıklandı ve 78 alarak geçtim. diğeri için heyecanlı bekleyiş sürüyor.
  • gün içerisinde küçük veya önemsiz gözüken öyle tehlikeler atlatılabiliyor ki insan, bu tehlikeleri engelleyen bir "güç" olduğunu düşünüyor. buna "verilmiş sadaka" mı denir, ne denir; bilmiyorum ancak var bence böyle bir şey.
  • t e r k e d i l d i m.
  • içimdeki sahibi olmayan özlem hissini durduramıyorum.
  • günlerimin çoğunu acıyla savaşarak değil, acıyı bastırarak, üstünü örterek ya da böyle bir şey hiç yokmuş gibi yaparak geçiriyordum.

çünkü;

girdiğin her savaşta kaybediyorsan,

seni bilerek öldürmüyorlardır.
13421 entry daha